Узбеки наполягають на активнішому товарообігу з Полтавською областю

Полтавщина активніше працюватиме у сфері бізнесу, інвестицій та культурно-гуманітарного обміну з Узбекистаном. Про це домовилися в обласній державній адміністрації перший заступник губернатора та Посол дружньої країни. Чому гість відвідав у Полтаві ще й навчальний заклад, а потім подався до Кременчука – дивіться у нашому матеріалі.

Товарообмін між Полтавською областю та Узбекистаном не відповідає нинішньому потенціалу, що мають обидві сторони. Новий імпульс цим стосункам пообіцяв надати Посол дружньої країни Алішер Абдулаєв, перебуваючи з візитом в Полтавській обласній державній адміністрації. Тим паче, зазначив гість, що узбецькі бізнесмени мають свої інтереси в області.

/Алішер Абдулаєв, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні
По-перше, це високотехнологічне обладнання. Для вивчення цього питання та домовленості ми їдемо у місто Кременчук. Там відвідаємо підприємство «Техновагонмаш» та автомобільний завод. З ними ми маємо партнерські стосунки. Вони беруть участь у низці інвестиційних проектів в Узбекистані. І ми будемо обговорювати з ними перспективи/

Із першим заступником губернатора Полтавщини Андрієм Пісоцьким узбецький посол домовився про те, щоб активніше працювати у сфері бізнесу. А також розвивати інвестиції та провести низку культурно-гуманітарних заходів. Зокрема, на осінь запланувати бізнес-форум за участю підприємців як Узбекистану, так і Полтавської області.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
Ми досягли домовленості про те, що в нашу роботу треба додати системності. Ми пообіцяли сприяти і допомагати нашим узбецьким партнерам у питаннях налагодженнях бізнес-зв'язків, що виникли у Кременчуці. Ми підтримуємо їх сьогодні/

Також посол відвідав у Полтаві медичну академію, де навчається чимало студентів з Узбекистану. Навчальною базою та умовами їх проживання гість залишився задоволений. І пообіцяв, що його країна цього літа обов'язково візьме участь у Сорочинському ярмарку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію