З першого травня полтавці мають сплачувати за тепло та гарячу воду відповідно до нових тарифів

З 1 травня набули чинності нові тарифи за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення. Зміни у розрахунках нині викликають чимало запитань у споживачів. Яким чином сплачувати за отримане тепло у попередньому та майбутньому опалювальному сезоні, у фахівців підприємства «Полтаватеплоенерго» дізнавалися наші кореспонденти.

З уведенням у дію нових тарифів за послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води в абонентській службі підприємства «Полтаватеплоенерго» почастішали звернення полтавців з приводу розрахунків за минулий та поточний місяці. У квітні, пояснюють фахівці, нарахування проводили, виходячи з фактичної кількості днів надання послуг. Тобто споживачі мають здійснювати оплату за опалення лише за 10 днів, коли надавалася послуга, відповідно до тарифів, які діяли протягом опалювального періоду 2014-2015 рр. Починаючи з 1 травня, вартість послуг, які надає підприємство, змінилася.

/Віра Абадей, начальник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Інформація про нові тарифи міститься в рахунках на оплату послуг за квітень місяць 2015 року. Також буде міститися за травень місяць поточного року. Зверніть увагу: у верхній частині рахунку зазначені тарифи, які діють з першого травня 2015 року/

Таким чином за централізоване опалення абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії мають сплачувати 663,32 грн/Гкал. За відсутності приладів обліку – 14,86 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги. Що ж до централізованого постачання гарячої води, то за умови підключення рушникосушників до системи гарячого водопостачання – 42,53 грн за 1 куб. м, і 39,49 грн за 1 куб. м – за відсутності такого підключення. Аби зменшити фінансове навантаження на споживачів у «сезон», фахівці підприємства рекомендують здійснювати попередні платежі протягом міжопалювального періоду.

/Віра Абадей, начальник абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Мова йде про рекомендовані авансові платежі, які споживачі будуть здійснювати у міжопалювальний період. Ми рекомендуємо 50% від суми місячного платежу в опалювальний період/

Для зручності полтавців в отриманні консультацій з приводу нових тарифів та розрахунків на підприємстві «Полтаватеплоенерго» працює багатоканальна телефонна лінія. Крім цього, отримати всю необхідну для споживачів інформацію можна на офіційному сайті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію