У Полтавській районній раді влаштували свято до Дня сім'ї

У Полтавській районній раді влаштували свято до Дня сім'ї. На урочистості запросили родини загиблих в АТО бійців, багатодітні сім'ї, а також переселенців. Нині у Полтавському районі – 6 сімей, які втратили годувальників на Сході України, та понад 1,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Усіх, хто звертається за допомогою, говорять, підтримують, як можуть.

Через неоголошену війну на Сході України тисячі сімей змушені залишити свої домівки і шукати прихистку, де прийдеться. Родина Новосьолових, у якій зростає троє дітей, обрала Полтаву, точніше – Полтавський район.

/Сергій Новосьолов, багатодітний батько
Нам люди дали поки що пожити, хата просто продається, а нам дозволили в ній пожити, спасибі їм велике. Звикаємо, ми люди міські, ми живемо в сільській місцевості/

Сергій з дружиною та дітьми – учасники свята, яке у Полтавській районній раді влаштували до Дня сім'ї. Найбільша проблема, з якою зіткнувся після переїзду, говорить, – відсутність роботи.

/Сергій Новосьолов, багатодітний батько
- Я практично все життя пропрацював на залізниці.
- А тут намагалися знайти роботу?
- Намагався, але не виходить/

Загалом у районі – вже понад 1,5 тисячі переселенців.

/Ірина Буренко, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Вони налагоджують нове життя, незважаючи на те, що їх і до Росії запрошують переїхати, вони стійкі в любові до України/

Окрім переселенців, на заході – члени родин полтавців, загиблих в АТО. Ірина – дружина Миколи Чепіги, життя якого обірвалося в червні минулого року. Жінка самотужки виховує 2-х дітей, говорить, час не гоїть рани.

/Ірина Чепіга, вдова
Не гоїть, хоча всі говорять, що гоїть, навпаки, стає все гірше і гірше. Просто усвідомлюєш все, раніше думала, що все повернеться, а зараз вже розумію, що не повернеться/

Родинам, які втратили своїх годувальників на Сході, допомагають не лише в державних структурах.

/Ірина Чепіга, вдова
Навіть з Канади люди телефонують, піклуються про мою сім'ю, звертають увагу на мої проблеми, не забувають. Спасибі вам велике/

Запросили на свято і багатодітні сім'ї, у яких зростає 3-є і більше дітей.

/Владислав Зайончковський, багатодітний батько
З такими дітьми перешкоди руйнуються, діти дають натхнення, радість, ми живемо і радіємо/

Не забули на Полтавщині і про родини демобілізованих, розповідає директор районного центру соціальних служб Ірина Буренко, здійснюють соціальний супровід цих сімей, навіть відповідну програму прийняли.

/Ірина Буренко, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Ми отримуємо інформацію з військкомату щодо мобілізованих, виїжджаємо на місце, спілкуємось, з'ясовуємо їх проблеми, складаємо соціальні паспорти/

На основі цих даних сім'ям допомагають вирішувати їхні проблеми. За словами Ірини Буренко, у Полтавському районі 26 демобілізованих разом із дітьми та дружинами вже відпочивають у санаторіях області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію