Правоохоронці викрили незаконний пункт прийому металобрухту

Правоохоронці викрили незаконний пункт прийому металобрухту. Ним, як виявилося, опікувався 35-річний полтавець. У ході обшуку міліція вилучила у нього увесь металобрухт, а також гроші, які призначалися для розрахунку із потенційними клієнтами.

Брухт чорних та кольорових металів приймали в одному із гаражів автогаражного кооперативу. Безпосередньо здійснював прийом металобрухту у населення 35-річний полтавець. Правоохоронці декілька днів документували його незаконну діяльність, і лише після цього завітали з обшуком.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції Полтави
Під час проведення обшуку працівники міліції вилучили увесь брухт чорного та кольорового металів, які знаходилися на пункті прийому металобрухту, а також близько 16 тисяч грн, які використовувалися правопорушниками для розрахунку з особами, які здавали їм металобрухт/

Проте, за словами працівників незаконного пункту прийому, металобрухт вони збирали винятково для особистих цілей.

/працівник незаконного пункту прийому металобрухту
Можна ворота зробить, чи ще щось, яка різнця, для чого. Що в голову стукне, те роблю/

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 213 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом). Санкція даної статті передбачає можливість накладення штрафу у розмірі від ста до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів або громадські роботи від ста до двохсот годин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію