65 тисяч гривень з власної кишені – на деталі для АТО

65 тисяч гривень з власної кишені – на деталі для АТО. Губернатор Полтавщини Валерій Головко купив запчастини для автомобілів санітарної роти. Таким чином, говорять військові, вдасться оновити транспорт, який вивозить поранених з «найгарячіших» точок Сходу України. Адже автівкам, які працюють в зоні бойових дій, по 13-14 років. Що залишається від медичної техніки після ворожих снарядів і хто збирає по деталях транспорт для порятунку життя українців – дивіться далі.

Масивна військова техніка – понівечена до невпізнаваності, ці кадри на Сході України відзняли іноземні журналісти. Наші військові розповідають: під обстріли важкою артилерією потрапляють не лише танки, а й медичні автівки. З останнього, одну машину полтавської санроти розстріляли біля нового терміналу Донецького аеропорту. Другу – у Новокалиновому, де знаходиться медичний опорний пункт 93 бригади. Ось що залишилось з останньої.

/В КАДРІ: Ось каска. Та викинь її. Так? Ну нехай лежить/

/Анатолій Тополя, командир ВЧ-2596 8 окремої автосанітарної роти
Поруч потрапив снаряд від системи залпового вогню. Вона – як решето. Слава Богу, хлопці живі. Отримали тільки контузії. Два місяці відпочивали, місяць в госпіталі були – лікувались. І знов поїхали на передову/

Під обстріли карети санроти потрапляють часто, розповідають військові. До того ж шляхи, якими доводиться їздити автомобілям, мало нагадують дороги мирного життя.

/Микола Білокінь, керівник апарату Полтавської ОДА
В основному виходять із ладу підвіски. Ще тут акумулятори, гальмівні колодки. Те, що нам подають у заявках, Валерій Анатолійович виконує на 100%/

Без допомоги запчастинами взагалі половина б автомобілів стояла, говорить Анатолій Тополя. Бо їх середній вік – 13-14 років.
Нині на автотранспортному підприємстві обласної ради передають нові запчастини для карет санітарної допомоги. Усе це знадобиться для машин, що їздять по передовій і вивозять бійців безпосередньо з поля бою.

/Анатолій Тополя, командир ВЧ-2596 8 окремої автосанітарної роти
Гальма, резина, інколи перебирають двигуни. Там теж є люди, які мають невеликі можливості, але вони дуже допомагають. Наприклад, Шумейко Микола Іванович, він працює водієм і завгаром швидкої, і нам допомагає перебирати двигуни автомобільні. Незважаючи на те, що в нього в ілловайському котлі загинув син/

Така допомога буде не першою.

/Микола Білокінь, керівник апарату Полтавської ОДА
На суму близько 60-65 тисяч гривень. Ми постійно допомагаємо нашій роті. Десь у лютому перша допомога була на суму близько 130 тисяч гривень. Тобто Валерій Головко переймається, і за власні кошти допомагає нашому підрозділу в зоні АТО/

Цим самим, зазначають і чиновники, і військові, вдасться врятували у зоні проведення антитерористичної операції багато життів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію