Ще один автомобіль подарували бійцям роти особливого призначення «Полтава»

Ще один автомобіль подарували бійцям роти особливого призначення «Полтава». Його правоохоронці отримали від підприємців, волонтерів, народних депутатів. Цей транспортний засіб, говорять бійці, неодмінно стане в нагоді для використання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Цей позашляховик невдовзі допомагатиме правоохоронцям на Сході. Автомобіль від небайдужих полтавців поблизу обласного управління урочисто вручають роті особливого призначення «Полтава».

/Сергій Альошкін, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Це вже другий такий автомобіль, який переданий за останній місяць. Їм також передавали декілька таких автотранспортних засобів для використання і виконання бойових завдань у зоні АТО/

В автомобілях, розповідають правоохоронці, на Сході потреба є завжди. На таких позашляховиках бійці не лише виконують службові та бойові завдання, а й допомагають місцевому населенню. Ними зручно евакуювати вразливі категорії осіб із зон обстрілу, зокрема дітей та людей похилого віку.

/Юрій Анучін, командир батальйону міліції особливого призначення «Полтава»
Батальйон знаходиться на передовій. Ця техніка нам дуже потрібна. Щиро дякую від себе і всього батальйону за підтримку, за допомогу/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію