У Полтаві створили територіальний осередок політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

У Полтаві створили територіальний осередок політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». На зборах організації обрали очільника, одноголосно підтримавши кандидатуру Андрія Пісоцького. Команда однодумців обіцяє якісно працювати для розвитку Полтавщини і України та запрошує усіх небайдужих долучитися до спільної роботи. 

Під час зустрічі із журналістами новообраний голова територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрій Пісоцький розповів про головні цілі політичної сили, яку представляє.

/Андрій Пісоцький, голова Полтавської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Найближчим часом наша партійна організація зосередиться на декількох основних програмах. По-перше, це програми підтримки боротьби за незалежність України. Тут буде, зокрема, соціальна допомога воїнам АТО в реалізації їхніх прав, допомога військовим в оформленні пільг, статусу учасників бойових дій, інвалідності/

За словами Андрія Пісоцького, організація займатиметься патріотичним вихованням та збором допомоги для воїнів АТО. Друга програма, на яку націлена команда, – боротьба з корупцією.

/Андрій Пісоцький, голова Полтавської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Буде діяти телефон довіри, будемо виявляти та знищувати корупційні схеми за допомогою партійців, громадських активістів та небайдужих громадян. По багатьом органам влади в рамках профілактики протиправних дій ми будемо проводити роботу для недопущення їх вчинення. Партійний орган стане ефективним контролером влади/

Вже згодом, зазначає, відкриють Громадську приймальню Партії, де надаватимуть допомогу з різних питань, зокрема, і юридичного характеру. Також сюди можна буде звернутися з приводу свавілля чиновників. У планах – сформувати ініціативні команди з партійців та громадських активістів, які вивчатимуть проблеми регіону та пропонуватимуть шляхи їх вирішення. Усі зацікавлені у співпраці можуть звертатися за телефоном 067 533 70 30.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію