Майбутніх волонтерів навчали, як діяти під час непередбачуваних ситуацій

Майбутніх волонтерів навчали, як діяти під час непередбачуваних ситуацій. Психологічний тренінг та практичні заняття для «Школи волонтерів», яка діє при Обласному молодіжному центрі, провели рятувальники Полтавщини.

В музеї при Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій Полтавщини нині в ролі відвідувачів не юні школярі, а дорослі хлопці та дівчата. Це – майбутні волонтери, які навчаються при «Обласному молодіжному центрі». У ході екскурсії молоді продемонстрували те, з чим щодня стикаються рятувальники.

Для майбутніх волонтерів така екскурсія носить тематичний характер.

/Ірина Панченко, начальник відділу КУ «Обласний молодіжний центр»
У складі школи волонтерів ми відвідали це вперше, і було досить цікаво дізнатися, як відбувається процес гасіння пожежі і взагалі, як в надзвичайних ситуаціях/

Після відвідин музею – більш серйозна програма – психологічний тренінг. Його теж провели фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Психолог Юлія Фалєєва на прикладах демонструвала молоді, як необхідно поводитися в тій чи іншій ситуації.

/Юлія Фалєєва, психолог ГУ ДСНС Полтавщини
Перед вами маленька дитина, яка розгубилася і плаче, вам потрібно підійти та надати їй допомогу. Інше: людина теж розгубилася і загубила, наприклад, свою дитину. Теж потрібно підійти, вислухати людину та надати правильну психологічну допомогу/

У ході занять майбутнім волонтерам також продемонстрували навчальні відеофільми з практичними прикладами застосування первинних засобів пожежогасіння.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію