У Художньому салоні свій живопис полтавцям представила Марина Герасименко

У Художньому салоні свій живопис полтавцям представила Марина Герасименко. Це вже друга персональна виставка художниці. Тут є і сумна посвята у гетьмани Івана Мазепи, життєрадісні птиці та Україна в багатьох образах. Все це вже бачили наші журналісти.

«Посвята гетьману» – центральний твір персональної виставки молодої полтавської художниці Марини Герасименко. Картина наймасивніша і за розміром, і за змістом. А її головний герой – Іван Мазепа.

/Марина Герасименко, авторка виставки
Це не тільки постать історичної вагомості для України. Це, безумовно, трагедія людська на фоні тих подій. Вона в апріорі не могла бути наповнена щастям і радістю. На жаль. Мені б цього дуже хотілося, але... І зараз ми переживаємо такі ж. Це наша, можливо, карма, що ми не можемо вибрати собі достойного господарника/

Це друга персональна виставка Марини Герасименко. Дівчина закінчила кафедру образотворчого мистецтва при технічному університеті. Нині свого остаточного стилю ще не знайшла. А крім живопису, розповідає художниця, захоплюється і керамікою. Попри те, що у її родині – всі лікарі, уже нині роботи Марини Герасименко користуються попитом і продаються.

/Марина Герасименко, авторка виставки
Мені дуже подобаються українські майстри ХХ століття: Кричевський, Яблонська. Це ті люди, на яких я вчилася. Але найкращий вчитель і натхненник – це природа і люди/

Під час офіційного відкриття виставки у Художньому музеї представники Національної спілки художників України повідомили мисткині про те, що шляхом таємного голосування члени обласного осередку підтримали вступ Марини Герасименко до своєї спільноти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію