У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся культурно-мистецький захід «Ніколи знову!»

Згадували цими днями не лише ветеранів Другої світової війни, а й загалом учасників всіх військових конфліктів, участь у яких брали українці. У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся культурно-мистецький захід «Ніколи знову!». Його приурочили до Дня пам'яті та примирення в Україні.

В холі палацу дозвілля «Листопад» – гамірно та людно. Тут з хвилини на хвилину розпочнеться святковий концерт. При вході всім бажаючим роздають символічні маки, а на другому поверсі на відвідувачів чекає сюрприз – жива скульптура на воєнну тематику.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні наше завдання – якомога більше звернути увагу на тих людей, які відстоювали, обороняли нашу країну і дійсно боролися з фашизмом. Я хочу сьогодні звернути увагу на тих людей, на тих дітей війни, які в післявоєнні роки відбудували і наше місто, і нашу країну, і весь Радянський Союз в тому числі/

Відтак і репертуар для концерту підготували відповідний.

Одна з тих, хто пережив лихоліття 40-вих років, – Людмила Федірко. Її та інших дітей війни зал вітав стоячи. Про те, якою була війна, пані Людмила знає з розповідей мами.

/Людмила Федірко, дитина війни
Я народилася в 42-му році, і голод, холод – це все було. Але пережили, пережили. Батько, не встигла я народитися, він пішов на фронт. 9 травня 1945 року він загинув/

Концерт «Ніколи знову!» приурочили до першого Дня пам'яті та примирення, який відзначали в Україні. Крім ветеранів Другої Світової, на захід запросили воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію