Відзначення Дня Перемоги у Полтаві завершилося грандіозним концертом на Театральній площі

Відзначення Дня Перемоги у Полтаві завершилося грандіозним концертом на Театральній площі. Культурно-мистецька програма «Гортає пам'ять сторінки» об'єднала на одній сцені кращі колективи міста. А закінчилося дійство подарунком усім полтавцям від міського голови Олександра Мамая. Який сюрприз чекав на всіх, хто зібрався біля театру Гоголя, дивіться у наступному сюжеті.

Вечір суботи кілька тисяч полтавців провели на Театральній площі. Саме тут на них очікував грандіозний культурно-мистецький захід, присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі. На сцену цього вечора виходили нащадки ветеранів. Про ту війну, говорять учасники концерту, ніколи не можна забувати.

/Дмитро Пелипенко, учасник концерту
Це велика трагедія – війна. Це – смерті мільйонів. Одне людське життя – безцінне, що вже говорити про мільйони/

На лацканах піджаків та в руках більшості тих, хто прийшов на площу до Театру Гоголя, – червоні маки – символ Перемоги.

/Дар'я Хан, полтавка
9 Травня – це якраз той день, коли розквітають маки, а саме в цей час відбувся договір про те, що наступив мир. Тому маки в наш час – це символ миру. Як розквітають маки, з'являється святкування цього прекрасного свята/

День Перемоги над нацизмом у Європі – свято для всіх без винятку полтавців, вважає міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні свято, дійсно «свято зі сльозами на очах». Це свято для всієї країни, свято для ветеранів і, мабуть, в першу чергу – свято для молоді. Тому що наша молодь буде успадковувати те, що зробили наші батьки, те, що зробили наші діди/

Пісні воєнних років, танці, зворушливі вірші та фронтові листи створили теплу, по-справжньому родинну атмосферу.

/Бліц
Ми взагалі у Полтаві з другом вперше. Усе це дуже подобається. Атмосфера дружелюбна та дуже приємна/

Але найголовніший сюрприз вечора чекав на полтавців попереду. Цього року особливий подарунок у День Перемоги підготував для всіх присутніх на святі Полтавський міський голова Олександр Мамай – 3D-проекція «Війна не має забуття». В основі нового видовищного шоу з використанням найсучасніших технологій – історія війни – від початку до самої Перемоги.

Стрічка новин