Цими вихідними у Полтаві освідчувалися в коханні... мамам

Цими вихідними у Полтаві освідчувалися в коханні... мамам. Перший марафон пісень про матір влаштували біля торгово-розважального центру «Київ». Просто на сходах діти співали, танцювали та вітали мам – своїх і чужих.

Вони виступають перед найлояльнішими у світі глядачами – власними мамами та бабусями. Таке велике сімейне свято до Дня матері, який відзначали вихідними, вийшло стараннями торгово-розважального центру «Київ». Марафон пісень про матір проходить у Полтаві вперше.

/Надія Коновалова, заступник директора ТРЦ «Київ»
Дуже приємно сказати, що сьогодні у нас зареєструвалося понад 80 учасників. Це різновікова категорія, найбільше приймають участь вокальні студії нашого міста. Кожен учасник отримує безкоштовний квиток на ролердром та диплом учасника цього заходу/

Це найменші артисти свята, діткам – від 4 років. Організатори кажуть: такий гурт виступаючих вдалося зібрати після оголошення серед художніх колективів міста та через соціальні мережі. Серед цих діток – вихованці творчого центру Наталії Май, продюсерського центру Голден Саунд, вокальної студії «Натхнення», танцювального колективу «Асорті», народно-вокальної студії під керівництвом Тетяни Матушкіної, вокально-хорової студії «Новий час» та інших колективів. Знайшлося місце на цій сцені і мами – у дуетах із власними дітьми. У глядацькій залі – не тільки батьки виступаючих. Катруся з мамою тут – випадкові гості.

/- Як ти маму любиш?
- Сильно!
- Хотілось би привітати всіх мам, щоб вони були здоровими, щасливими, радісними, щоб їхні дітки їх тільки радували/

/Хай вони всі будуть здорові та щасливі. Вітаю також свою матусю, я її дуже люблю, дуже шаную та поважаю/

/- За те, що вона допомагає у моєму прагненні співати та танцювати...
- За те, що вона дала мені таке гарне життя.../

/Свет в окне, мы вместе, на душе светло. Мамочка родная, как с тобой тепло! Я молюсь ночами, чтобы ты жила, чтобы ты здорова, мамочка, была. Жизнь мне подарила мамочка моя. Больше всех на свете я люблю тебя!/

Організатори марафону обіцяють провести 16 травня поблизу Будинку культури Перший чемпіонат із вуличних танців та велике святкове дійство до Дня захисту дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію