«Україна в кожному серці»

«Україна в кожному серці» – стверджують картини вихованців дитячої Художньої школи. На виставці у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського свої пейзажі, портрети, натюрморти представили дев'ятеро цьогорічних випускниць. Більшість із них – переможці міських, обласних та всеукраїнських конкурсів дитячої творчості.

Цьогорічні випускниці Полтавської дитячої Художньої школи зі своїм творчим звітом – у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Дев'ятеро талановитих дівчат разом з наставником, Заслуженим художником України Володимиром Бенфіаловим, презентували на спільній виставці свої роботи.

/Володимир Бенфіалов, Заслужений художник України
Я думаю, що ця виставка дуже високого рівня. Я працюю давно у цій художній школі, і наскільки я пам'ятаю, таких сильних, підборка таких сильних дівчат, у мене ще не було/

Кожна з дівчат, продовжує Володимир Бенфіалов, має свій особистий стиль, не схожий на інших. Власні мистецькі здібності вони розкривають у різних жанрах і техніках.

/Анастасія Паріченко, випускниця Полтавської дитячої Художньої школи
Я дуже люблю малювати портрети, бо так вимальовую кожну деталь, і розумію, який настрій самої людини, хочу передати їх характер/

Такому професійному підходу юних авторок протягом багатьох років навчали викладачі школи.

/Марія Мацько, випускниця Полтавської дитячої Художньої школи
Кожен предмет навчив багато чого окремого. Навіть естетичний стиль – це все завдяки урокам живопису/

Аби на сьогоднішній виставці його вихованки змогли продемонструвати все, чому навчилися, їхню фантазію Володимир Бенфіалов не обмежував. Саме тому усі 16 робіт вирізняються самостійністю теми, композиції колористичних рішень.

/Маргарита Фадєєва, випускниця Полтавської дитячої Художньої школи
Мені захотілося намалювати щось тепле, у теплих тонах, сонячне, щось таке, що зігріває душу/

Яскраві картини від випускників Полтавської дитячої Художньої школи у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського можна переглянути протягом місяця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію