Понад 1300 літрів водно-спиртової суміші та 90 літрів спирту вилучили податківці Кременчука

Понад 1300 літрів водно-спиртової суміші та 90 літрів спирту вилучили податківці Кременчука. Батько з сином на території приватного домоволодіння в антисанітарних умовах здійснювали незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв. Вони збували їх в Кременчуці та населених пунктах Кіровоградської області.

Під час комплексних заходів під умовною назвою «Акциз-2015», направлених на протидію тіньовому розповсюдженню підакцизних товарів, недопущення виготовлення та реалізації необлікованої підакцизної продукції, було припинено незаконне виробництво алкогольних напоїв у Кременчуці. Такий бізнес організував «сімейний підряд» – батько та син.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор відділу комунікацій ГУ ДФС Полтавщини
Проведеними слідчо-оперативними заходами встановлено, що вказані особи на території приватного домоволодіння в антисанітарійних умовах здійснювали незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв шляхом змішування спирту з водою та збували їх на території м.Кременчука і населених пунктів Кіровоградської області/

Для зберігання спирту за готівку орендували гаражні приміщення, які постійно змінювали, аби уникнути кримінальної відповідальності.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор відділу комунікацій ГУ ДФС Полтавщини
Під час проведення санкціонованих судом обшуків на території зазначеного домоволодіння та гаражних приміщень з незаконного обігу вилучено 1 тисяча 300 літрів водно-спиртової суміші, 90 літрів спирту, порожня тара для зберігання алкогольних напоїв, лійки, шланги, спиртометри зі стійким запахом спирту, які використовувалися для незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів/

Нині проводиться досудове розслідування. У разі встановлення, що вказані алкогольні напої становлять загрозу для життя та здоров’я людей, «бутлегерам» загрожує строк від 5 до 10 років позбавлення волі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію