Уже вдруге Олександр Мамай зі своїм представником не з'явилися до Решетилівського суду

Заміна судді Гольник на Олійник не змінила темпу розгляду справи Олександра Мамая. Міський голова Полтави зі своїм представником Олександром Ковжогою вже вдруге не з'явилися в Решетилівському районному суді, де віднедавна слухають справу про притягнення мера нашого міста до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.

Побілені бордюри, підстрижені газони та працюючий фонтан так і не дочекалися Олександра Мамая і його представника у Решетилівському суді. Цього разу Полтавський міський голова напередодні судового засідання направив листа судді Оксані Олійник, яким попередив про свою відсутність.

/Оксана Олійник, суддя Решетилівського районного суду Полтавської області
Як стало мені відомо, мій представник – Ковжога Олександр Іванович, який здійснює представництво моїх інтересів по даній справі упродовж всього часу мого представництва в судових органах, є обізнаним з матеріалами справи, не матиме змоги забезпечити представництво моїх інтересів у судовому засіданні по справі щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 172-7 КУпАП у зв’язку з зайнятістю у судовому засіданні, що призначено на 7 травня 2015р. на 9 годину в Октябрському районному суді міста Полтави/

Олександр Мамай – не фахівець у галузі права, тому захищати особисто свої інтереси він не може. Аналогічний лист прийшов і від Олександра Ковжоги. У зв'язку з цим судове засідання перенесли. Такий розвиток подій не здивував помічників народного депутата Сергія Капліна.
Поведінка міського голови Полтави глибоко обурює громаду. Особливо після того, як преса поширила інформацію про найбільшу заробітну плату Олександра Мамая серед мерів міст України.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Міський голова Полтави Мамай, маючи зарплату в 20 тисяч гривень, бажає більше відпочивати, ніж ходити на судові засідання. Громаді міста це вже набридло. Я закликаю суд оформити привід, і наступного разу привести міського голову в кайданах до зали засідань/

Крім цього, Олександр Шамота особисто запросив міського голову Полтави на чергове слухання у справі.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Наступне судове засідання відбудеться 29 травня о 9 годині. Олександр Федорович, ми вас запрошуємо/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію