Телерадіокомпанія «Лтава» сьогодні презентувала новий апаратно-студійний комплекс

Телерадіокомпанія «Лтава» сьогодні презентувала новий апаратно-студійний комплекс. Відтепер, говорить гендиректор «Лтави» Євген Лопушинський, вони зобов'язуються виготовляти якісний телепродукт, який відповідатиме найсучаснішим вимогам до телемедіапростору. 

Разом з гендиректором «Лтави» Євгеном Лопушинським до оновленого комплексу заходять гості з Києва та місцеві посадовці. Загалом створення нової студії – це перший крок у технічному удосконаленні, який ляже в основу якісно нового телебачення, розповідає очільник телерадіокомпанії.

/Євген Лопушинський, генеральний директор ОДТРК «Лтава»
Ці зміни не можуть бути на порожньому місці, відповідно, ми повинні бути і в творчому, і в технічному плані до цього переходу. Тому нами взято курс на повну модернізацію телерадіовиробництва/

Разом з цими змінами «Лтава» крокує до переходу від державного до суспільного мовлення, оскільки полтавці мають дивитися якісний телепродукт. Відкриття нової студії, зазначає перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак, – подія не лише регіонального масштабу.

/Богдан Червак, перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України
Ми є свідками події загальноукраїнського значення. І не тільки тому, що відкриваємо новий апаратно-студійний комплекс, а й тому, що є свідками одного з небагатьох, але так потрібних Україні успіхів/

Саме Богдан Червак став першим гостем, який випробував переваги нової студії, взявши участь у програмі «Позиція». Наступним етапом технічного оновлення, запевняє керівництво «Лтави», стане модернізація комплексу монтажних апаратних та створення ньюз-руму для інформаційної служби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію