9 копійок з кожного літра пального мережа АЗС «Автотранс» спрямує на допомогу ветеранам

9 копійок з кожного літра пального, реалізованого через мережу автозаправних станцій «Автотранс» напередодні Дня Перемоги, спрямують на допомогу ветеранам. Цьогоріч таку унікальну акцію компанія влаштовує спільно з громадською організацією «Команда небайдужих».

Цього року наша країна відзначає 70-ту річницю Перемоги над нацизмом в Європі. Компанія «Автотранс» також не залишилась осторонь цієї дати.

/Сергій Михайлик, директор ПВГП «Автотранс»
Ми вдячні ветеранам за героїзм і самопожертву в роки Великої Вітчизняної війни. Вони пережили найстрашніше – вони пережили війну. Вони довели, що український народ є сильним, є вільним. Я хочу побажати їм здоров'я, довгих років життя. Нехай буде тепло в їхніх оселях, нехай буде щастя в їхніх родинах, а всім нам – мирного неба!/

Цьогоріч компанія спільно з ГО «Команда небайдужих» започаткувала унікальну благодійну акцію. Її суть полягає в тому, що з кожного літра пального, реалізованого через мережу автозаправних станцій «Автотранс» 8 і 9 травня, 9 коп. буде направлено на допомогу ветеранам. Таким чином, фактично всі клієнти мережі автозаправок, які заправлять свої авто в ці дні, стануть учасниками благодійної акції. Остання проводиться на всіх автозаправках мережі в Полтавській області. Зібрані у такий спосіб кошти будуть спрямовані на адресну допомогу ветеранам.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький
На жаль, їх залишилося сьогодні небагато, але ми маємо проявляти до них увагу і бути вдячними за їхній подвиг. На жаль, ми також сьогодні маємо ветеранів іншої війни – не менш жорстокої і підступної, як і та Друга світова. Тому ми маємо пам'ятати про ту біду, яку ми не пустили на нашу землю, і сьогодні відстоювати нашу свободу і незалежність/

Цією благодійною акцією її організатори планують охопити ветеранів Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію