У Полтаві учнів ліцею транспорту навчали діям у надзвичайних ситуаціях

У Полтаві учнів ліцею транспорту навчали діям у надзвичайних ситуаціях. За легендою, до навчального закладу надійшов телефонний дзвінок про замінування. Учнів евакуювали, а знайдений вибуховий предмет правоохоронці знешкодили. Як учасники навчань виконували поставлені завдання – дивіться у наступному сюжеті.

Звичайне заняття у ліцеї транспорту перервав несподіваний дзвінок. Повідомили про так зване «замінування». Доки триває евакуація, не гаючи часу, керівництво навчального закладу телефонує до міліції.

/ІНТЕРШУМ
Заступник директора повідомляє міліції про «замінування» ліцею/

Відповідно до дій, після виявлення підозрілого предмету педагогічний та учнівський колективи ліцею збираються на подвір'ї та проводять перекличку. Зі своїм завданням вони впоралися оперативно.

/Микола Тимощук, заступник директора Полтавського професійного ліцею транспорту з навчально-виховної роботи
У даний час це дуже актуально у зв'язку з тими подіями, що відбуваються у країні. І кожен учень, працівник, кожна людина зобов'язані знати, як поводити себе у даній ситуації/

Далі до роботи стають оперативні служби. Правоохоронці здійснюють ряд спеціальних заходів із вилучення та знешкодження умовного вибухового пристрою. Зокрема, після ретельної перевірки приміщення ліцею вибухотехніки обережно вилучають небезпечний предмет, швидко виносять його за допомогою «технічної руки» за межі навчального закладу та підривають на території стадіону.

Подібні навчання, говорять працівники міліції, мають значну практичну значущість для учнів.

/Жанна Ахіджанян, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області
Цей досвід дає їм змогу правильно поводитися при екстремальних ситуаціях/

У цьому навчанні взяли участь близько 200 учнів та співробітників ліцею.

Стрічка новин