Протягом цього року на Південній залізниці травмувалося 5 неповнолітніх, троє з яких загинуло

Протягом цього року на Південній залізниці травмувалося 5 неповнолітніх, троє з яких загинуло. В усіх випадках мала місце власна необережність дітей та нехтування правилами особистої безпеки, повідомляє сектор кримінальної міліції у справах дітей УМВС України на Південній залізниці.

Харківська, Полтавська та Сумська області – територія обслуговування Південної залізниці. Тутешні міліціонери стурбовані зростанням випадків дитячого травматизму, які фіксуються на вокзалах та коліях. Один з таких стався 17 квітня на станції Галещина. Там загинув 17-річний мешканець Козельщини.

/Олена Прібиткова, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України на Південній залізниці
Неповнолітній разом зі своїми друзями йшли по вокзалу, і там стояв вантажний потяг-зерновоз, який перегороджував їм шлях. Вони вирішили скоротити шлях до місця призначення і вирішили перелізти через цей потяг/

Двоє підлітків перелізли, а один загинув внаслідок ураження електричним струмом.

/Олена Прібиткова, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України на Південній залізниці
Їх перебування на об'єкті залізниці було неправомірним, тобто їх дії підлягають під кваліфікацію адміністративного законодавства, і відносно неповнолітнього, який вже досяг 16-річного віку, буде складено адміністративний протокол за ст.109 за перехід колії у невстановленому місці/

Ще один трагічний випадок стався у березні на станції «Миргород». Троє підлітків знаходилися на залізничному мосту, дивлячись на рибу в річці. Над коліями знаходиться високовольтна лінія для руху електропотягів (27000 вольт), внаслідок контакту з нею хлопця уразило струмом. На лікування його доставили до Полтави. Всього ж в цьому році 5 неповнолітніх травмувалися, 3 з яких загинуло. У 2014 травмованих було 4, одна дитина померла.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію