В обласній бібліотеці відбулася творча зустріч з ансамблем «Червона гвоздика»

В обласній бібліотеці до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом відбулася творча зустріч з академічним ансамблем «Червона гвоздика» Полтавського міського будинку культури. Більшість його учасниць – діти війни, і можуть розповісти багато цікавого про воєнні роки.

Вокальний ансамбль «Червона гвоздика» створений у 1982 році на базі хорової капели ветеранів війни та праці «Пам’ять серця». Вже у 1985-му йому присвоїли звання «Народний самодіяльний колектив». З його творчістю знайомі багато полтавців: ансамбль часто виступає у навчальних закладах та бібліотеках. Цього разу виступ приурочили до 70-ї річниці Перемоги.

/Ірина Сук, художній керівник ансамблю «Червона гвоздика»
- Ми виконуємо патріотичні, військові пісні, або лірику, без лірики не обходимось.
- Колектив суто жіночий?
- Чисто жіночий, у нас 10 жінок в ансамблі/

Деяких учасниць з ансамблем поєднують багато років життя.

/Олександра Романенко, учасниця ансамблю «Червона гвоздика»
Коли пішла на пенсію, одразу прийшла в ансамбль, це 20 років тому, уявляєте! Звичайно, були у нас люди різного віку, навіть учасники бойових дій, але вони потихеньку відходили/

/Анастасія Пусан, учасниця ансамблю «Червона гвоздика»
Я в 1983 році вперше побувала на концерті, я полюбила колектив. Все життя хотіла потрапити в цей ансамбль, і потрапила! Не шкодую/

На творчій зустрічі в обласній бібліотеці у виконанні ансамблю «Червона гвоздика» звучали пісні «Бережіть тишу», «Летять лелеки», «Любисток», «На привале», «А годы летят…», «Ландыши», «Синий платочек», «День Победы», які добре знають і люблять представники старшого покоління.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію