«У пошуках золотої фарби»

«У пошуках золотої фарби» – назва нової виставки, яка відкрилася у Полтаві. Український колорит, незвичне поєднання народних символів та канонів писанкарства, сакральна тематика – у виконанні дітей, вихованців студії образотворчого мистецтва «Фентезі» при міському центрі позашкільної освіти.

«У пошуках золотої фарби» – це виставка дитячої творчості. Частка її – у кімнаті імені Сашеньки Путр в Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Своїх Ангелів розглядають маленькі художниці із студії образотворчого мистецтва центру позашкільної освіти.

/Ганна Рева, авторка картини
Ангел уже сів, заморився, на галявину з яєць. Я малювала це перед Великоднем, на Пасху/

У іншої Ганни – також стомлений Ангел.

/Ганна Богачова, авторка картини
Хотіла намалювати Ангела, який уже готується до нового дня, засинає дівчина Ангел/

/Марина Сербіна, керівник студії образотворчого мистецтва «Fantasy»
Все те, що пов'язане із Україною, килимарством, ткацтвом, писанкарством, із іконою. Все те, чим живе Україна, показали діти. Її душу показали. Душа у вигляді Ангела, Ангел із оберегом/

Окрім робіт на пасхально-українську тематику, на виставці є класичні живописні натюрморти в багатошаровій техніці. Дітки різного віку – від 4 років до студентства – відвідують студію Марини Сербіної. Навчаються за програмою академічного малюнка протягом 8-9 років. Інша частина виставки – рухлива, вона на другому поверсі. Тут теж тема українського – свої таланти демонструють маленькі танцюристи із центру позашкільної освіти. Якщо це можна побачити тільки на екрані, то дитячі малюнки залишаться у кімнаті Саші Путрі, на першому поверсі Галереї мистецтв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію