Ветеран-комунальник живе під дірявим дахом

Ветеран-комунальник живе під дірявим дахом. Роками чоловік не може допроситися в колег ремонту. Щороку звернення до управління житлово-комунального господарства Полтави завершуються включенням до списку будинку по Пушкіна, 88. А на кінець року виявляється – на нього не було коштів. Усе б нічого, та під час весняних буревіїв шмат даху зірвало і над перехожими нависла залізна небезпека. Чому комунальники не можуть дотягнутися до дахів полтавських будинків і як ударник п'ятирічки таки врятував голови перехожих – дивіться далі. 

Крізь шпарину у даху цього будинку наскрізь видно яскраве сонце. Це один з історично найцікавіших будинків Полтави. Пушкіна, 88 збудований ще до Другої світової війни, він має аж 29 під'їздів. І неабиякий проблемний дах. Тут – нетипове для полтавських багатоповерхівок горище. Усе заставлене різними каструльками та баночками. Це не сліди мешкання безхатченків – так жителі верхнього поверху переживають дощі.

/В КАДРІ: дідусь на даху показує «Я бігаю виливаю воду отуди»/

Валентин Голуб живе у 5 під'їзді, і сам – комунальник. Чимало років дідусь працював у «Зеленбуді». З гордістю за свою працю показує посвідчення ветерана та ударника дванадцятої п'ятирічки. І не може зрозуміти, як роками не може домогтися того, аби у його під'їзді, де протікає над двома квартирами, відремонтували дах.

/Валентин Голуб, живе у буд. по вул. Пушкіна, 88
Так тече по всьому даху. І в квартирі протікає. Я їх замазував-замазую. Я сам уже туди не полізу, розумієте? Не той вік уже. Що ж, мені уже 77 років. А сусід у мене молодший, так він не ходить, лежить/

Чоловік показує переписку з управлінням ЖКГ з 2008 року. Лише з різними датами у відповідях – обіцянки про те, що будинок включений до плану поточного ремонту. Втім за всі ці роки до справи так і не дійшло. Чоловік сам підлагоджує, що може. Відшукав і матеріали. Та під час останніх буревіїв шмат даху зазнав ще більшого пошкодження.

/Валентин Голуб, живе у буд. по вул. Пушкіна, 88
Осінню пофарбував, а воно взяло та й зірвало. Є й листи заліза, тільки б прибили їх там, де зірвало. Має ж бути у них якась бригада, чи я не знаю?/

Начальник міського управління ЖКГ Сергій Сінельник від прямого коментаря нам відмовився. Через прес-службу нам відповіли: підняли документи, місце оглянули, а управлінням запланований ремонт – у порядку черги. Коли ж настане та черга, не відповіли. Поговорити з нами погодилися представники дільниці.

/Ніна Сторож, майстер технічної дільниці ЖЕО 2
Також з 4 місяця 2012 року вона є у списках, кожен рік я подаю. Ви ж знаєте, що всі будівельні роботи, у тому числі покрівля, фінансується за бюджетні кошти.
- Скажіть, а хоча б посунути залізний шматок, що звисає, можна?
- Ми не можемо прибрати, бо у нас немає ні вишки, ні доступу туди людині. Ми передали лист від КП ЖЕО 2 до міськжитлоуправління щодо всього, що позносив буревій/

Проблемний дах, кажуть комунальники, у списку запланованих до ремонту є, та чи лагодитимуть його – ніхто не дає відповіді. Огороджений стрічкою та попереджувальним знаком шмат даху так і продовжував звисати над головами полтавців. Доки сюжет готувався до ефіру, пенсіонер за власні кошти найняв людей та зняв відірване залізо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію