Полтавська журналістка затримала злочинця

Полтавська журналістка затримала злочинця. Про це розповів сьогодні головний міліціонер області Олег Бех. Під час його прес-конференції представники засобів масової інформації мали змогу дізнатися не лише про те, як їх худорлявої статури колега змогла впіймати крадія, а й розпитати про подробиці розслідування останніх резонансних злочинів. Зокрема, про вбивство медсестри у лісосмузі між Юрівкою та першою міською лікарнею.

Головний міліціонер Полтавщини починає прес-конференцію з того, що викликає до себе одну з журналісток.

/В КАДРІ: Бех викликає Ігнатенко: «Вот эту хрупкую девушку с газеты «Зоря Полтавщины». Можно Вас?»/

Привід – вручити грамоту за затримання злочинця.

/В КАДРІ: О.Бех «Я от имени полтавской милиции хочу поблагодарить за вклад в роботу милиции»/

Місяць тому, розповідає Олена, вона їхала з сестрою у громадському транспорті.

/Олена Ігнатенко, редактор відділу газети «Зоря Полтавщини»
Про те, що не стало мобільного телефона, помітили ще в тролейбусі. Здійняли шум невеликий. Люди зрозуміли, що у нас трапилася крадіжка. Один із чоловіків сказав: тут був один підозрілий чоловік із червоною коробкою цукерок/

Олена подзвонила у міліцію і вийшла з тролейбусу. Та побачила, як випадково той самий чоловік йде їй назустріч. Вирішили поговорити з ним, доки їде міліція.

/Олена Ігнатенко, редактор відділу газети «Зоря Полтавщини»
А що це за цукерки? А де ви їх взяли? Він зрозумів, що ми його вирахували. Бо я в руках тримала свій телефон. Він зрозумів це і почав тікати. Я побігла за ним і зрозуміла, що не дожену. Назустріч йшли молоді хлопці. Я їм кажу: хлопці, допоможіть впіймати. Вони його затримали, догнали/

Самі ж правоохоронці розповідають: лише кількість крадіжок у Полтавській області зростає на 40%. Вбивств – на 20%, розбійних нападів – на 25%. За останній час загалом рівень злочинності збільшився.
Розповіли міліціонери і про скоєні останнім часом резонансні злочини. Так вбивство медсестри своєю зухвалістю вразило їх самих.

/Віктор Ремський, заступник начальника УМВС України в Полт.обл.
Мотив ми не розуміли, бо грошей багато у неї з собою не було, вона поверталася з роботи. Потім, вже після проведення певних дій, ми встановили даного громадянина. Навіть до проведення експертизи всі сусіди, родичі, сусіди, які його знають, повідомили про його хворобу/

Амбулаторною експертизою вирішили не обмежуватись, говорить Олег Бех.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Обов'язково стаціонарне під наглядом лікарів, щоб вони його спостерігали. Що нас здивувало: один він був, чи ні? Бо жінка була повна, а його не зовсім можна порівняти з нею. І були досить великі сліди тягнення. І дуже великий камінь, яким він наносив удари, доки вона намагалась захищатись. Тому питання ще є, і вони не зняті/

Тож нині чекають суттєвих висновків експертизи. Тим паче, що на місці скоєння злочину часто збирають цілі компанії молодиків.
Що ж до загибелі 15-річного школяра, якого розшукували, а потім знайшли втопленим, міліціонер зазначив: ні слідів насилля, ні пошкодження внутрішніх органів не виявили. Умисне це було втоплення, чи ні – над версіями працюють оперативники, і також чекають результатів експертизи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію