У Полтаві затримали чоловіка, який повідомив про замінування мостів у двох областях

У Полтаві затримали чоловіка, який повідомив про замінування мостів у Харківській та Полтавській областях. За цей свій жарт він може поплатитися позбавленням волі. Що спонукало полтавця зателефонувати до міліції з неправдивими відомостями – дивіться у наступному сюжеті.

До чергового пункту міліції надійшло анонімне повідомлення про замінування п'яти мостів у Харківській та одного – в Полтавській області.

/Ігор Гурин, начальник Лінійного відділу на ст.Полтава
На місце пригоди було здійснено виїзд слідчо-оператиної групи, задіяні ряд спеціальних служб – вибухотехніки, кінологи з собаками, проведено обстеження місця пригоди. Вибуховий пристрій не знайдено, тобто інформація не підтвердилася/

Натомість правоохоронці розпочали пошуки чоловіка, який повідомив неправдиву інформацію. Його знайшли швидко.

/Петро Семенюта, начальник карного розшуку Полтавського райвідділу міліції
Особа – мешканець міста Полтава, 30 років, раніше судимий, ніде непрацюючий/

Сам затриманий пояснює свій вчинок алкогольним сп'янінням.

/затриманий
Не знаю. Перебрав я просто. У кінцевому результаті. Ось сьогодні я навіть заключення читав, самому смішно було, що я ще на «102» телефонував. На мене це не схоже. Значить, просто була алкогольна «білочка»/

Наразі чоловік затриманий. За частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 6-ти років.

Стрічка новин