Пластуни з Ковалівки єдині в Україні виграли міні-грант за програмою Британської Ради

Пластуни з Ковалівки єдині в Україні виграли міні-грант за програмою Британської Ради «Активні громадяни». Проект спрямований на активізацію діяльності місцевої молоді і залучення молодіжних організацій до спільної роботи.

Пілотний проект «Активні громадяни» до кінця травня буде реалізовуватися у Ковалівській сільській раді. Мета проекту, розповідають досвічені пластуни, – залучити молодь до суспільної робити.

/Євген Янкевич, регіональний представник Пласту в Полтавській області
Частина цих людей, щоб задовольнити свої потреби, може стати на такий шлях, зробити правопорушення, потягти чермет, є випадки агресивної поведінки, коли люди самостверджуються, дістали алкоголь/

В рамках проекту мають відбутися семінари та виступи в школах. Загалом планують залучити дітей переселенців та тих дітей, чиї батьки нині перебувають в АТО.

/Михайло Лівіцький, керівник осередку «Пласт» у Ковалівці, священик
Що ми хочемо зробити? Провести презентацію цього проекту по школах, по громадах – це перше. Друге – хочемо залучити школярів, дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб і так далі/

Вартість проекту – 10 тисяч 300 гривень. 50% дають іноземці, а інші 50 – партнери Пласту. Загалом «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізовується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію