17 тисяч гривень зібрали полтавські художники для дітей бійців, загиблих в АТО

За два місяці, відколи у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору відкрилася благодійна виставка, вдалося зібрати 17 тисяч грн. Це кошти, виручені від продажу картин. Усі їх розділять між родинами загиблих в АТО бійців, у яких зростають малолітні діти.

Молода художниця Юлія Сторожева – одна з тих, хто надав свою роботу на благодійну виставку, покликану зібрати кошти для дітей бійців, загиблих в АТО. Завдяки таким, як Юлія, назбирали 17 тисяч грн., їх вже згодом розділять між кількома родинами, де зростають діти 2012-14 років народження.

/Юлія Сторожева, художниця
Я приймала участь однією своєю картиною, що називається «Весна», там зображений Хресто-Воздвиженський монастир минулої весни. Так вийшло, що я писала, раділа і зовсім не думала про війну, але так сталося, що вона знадобилася саме в такий час. Рада, що мою роботу купили, значить, я якось змогла допомогти. Сподіваюсь, що ці кошти будуть направлені в правильне русло/

Сподівається на це і полтавська художниця Марина Шевченко.

/Марина Шевченко, художниця
- Шість робіт я принесла одразу, а потім - ще дві.
- Скільки продали?
- Чотири.
- Які відчуття на душі?
- Чесно кажучи, не очікувала, думала, продам 1-2 роботи, приємно здивована/

Минулого разу організатори виставки звітували про використання зібраних коштів. Адже проводять її вже вдруге, тоді назбирали 5 тисяч грн., які розділили між двома родинами. Першопрохідцем була художниця Наталія Сташкевич, нині її прикладу послідувало багато митців.

/Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру Свято-Успенського кафедрального собору
На сьогодні у нас представлені 33 полтавських художники, кожен другий твір мистецтва проданий, а саме - 36 творів, це кожна друга робота. Я не думаю, що сьогодні на виставках продають кожну другу роботу/

Благодійна виставка, говорить архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, буде постійно діючою, тож художники можуть поповнювати її своїми роботами.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ
Ми маємо, увесь народ український, взяти на себе відповідальність за добробут цих родин, цих діточок. Це перші кроки, спрямовані на допомогу/

Придбати роботи полтавських художників можна у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. Цим самим ви допоможете дітям загиблих земляків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію