Вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я»

І вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я». Його учасники – учні шкіл області, усього – 23 команди. Окрім виступів на сцені, журі оцінювало дитячі плакати та фотографії. Крім цього провели вікторину «Що я знаю про здоровий спосіб життя». 

На обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» з'їхались школярі з усієї області. Загалом – 23 команди, по 7 учасників у кожній.

/Олександр Рець, заступник директора ОЦЕВУМ
Конкурс дуже популярний в області. Ми наступного року плануємо зробити його дводенним, бо всі бажаючі в один день вже не поміщаються/

Програма конкурсу складалася із 4-х епізодів. Найбільш видовищними були міні-композиції, під час яких діти агітували за здоровий спосіб життя зі сцени. Крім цього, журі оцінювало дитячі плакати та фотографії, а найбільш кмітливі відстоювали ім'я команди на вікторині, відповідаючи на питання про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, наслідки паління для здоров'я, корисність певних вітамінів для зору та інших органів.

/Віта Пономаренко, учасниця колективу «Веселка» (Котелевський р-н)
Ми привезли гарний настрій, агітуємо за здоровий спосіб життя, хочемо, щоб нас почули!/

/Ігор Кохан, учасник колективу «Молодь – за майбутнє» (смт.Котельва)
- Твої однолітки є такі, що палять?
- Так, і багато.
- А сам?
- Ні, думаю, не потрібно цього робити. Навіщо? Це не круто, набагато краще жити здоровим способом життя/

У якості заохочення учасники конкурсу отримали подарунки від відділу у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації. Переможці представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться у столиці вже у вересні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію