У Полтаві правоохоронці розшукують неповнолітнього хлопця

У Полтаві правоохоронці розшукують неповнолітнього хлопця. 24 квітня 15-річний Ілля Марченко не повернувся додому. До цього часу місце його перебування залишається невідомим.

24 квітня 15-річного Іллю Марченка батьки бачили востаннє. Увечері цього дня до себе додому хлопець не повернувся.

/Олександр Марченко, тато
Я на нього чекав, і про всяк випадок зателефонував йому о 20.40. Він мені відповів, що все гаразд. Я їду додому і скоро буду/

Ані цього, ані наступного дня підліток не з'явився. Раніше він ніколи не тікав з дому, говорить його батько Олександр Марченко.

/Олександр Марченко, тато
Це інтелігентний хлопчик. Музикант, композитор. Він учасник міжнародних конкурсів. Такий домашній/

Однокласники та вчителі також характеризують хлопця лише з позитивного боку.

/Ірина Половникова, класний керівник
Ілля прийшов до нас у клас наприкінці 7 класу. Він одразу влився у колектив. Він дуже відповідальний хлопчик. Будь-яке доручення, яке я йому давала, або інші вчителі, він з радістю виконував/

До сьогодні місце перебування хлопця залишається невідомим. Міліція звертається до всіх полтавців з проханням допомогти у пошуках зниклого. Його прикмети: на вигляд 15 років, зріст 175 см, худорлявої тілобудови; волосся русяве, коротке; ніс прямий, обличчя овальне, очі карі.
Був одягнений: куртка білого кольору, футболка (верхня частина синього кольору, нижня – блакитного), джинси синього кольору, туфлі білі замшеві.
При собі мав: мобільний телефон, ключі від квартири та під’їзду.
У разі отримання інформації стосовно вказаної особи міліція просить негайно повідомити за телефонами: 066 754 68 80, (0532) 51-01-08, 51-77-55 або 102, або іншим зручним способом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію