У Полтаві обрали найкращу пару серед студентської молоді технікумів та коледжів

У Полтаві обрали найкращу пару серед студентської молоді технікумів та коледжів. Конкурс «Пара - BEST» зібрав на одній сцені найталановитіших хлопців і дівчат. Свої творчі здібності, а також вміння взаємодіяти один з одним вони демонстрували під час чотирьох конкурсних епізодів. Хто з них врешті-решт отримав почесне звання Містера та Міс «Пара - BEST - 2015», знають наші кореспонденти.

Цього вечора за титул кращої змагалися п'ять пар. Хлопці і дівчата, які навчаються у полтавських технікумах та коледжах, без вагань вирішили спробувати себе у цьому конкурсі краси і талантів. Аби сьогодні стояти на цій сцені, кожна з пар пройшла непростий шлях відбіркових етапів у своїх навчальних закладах.

/Катерина Михайлик, учасниця конкурсу «Пара - BEST»
У нас проводився «Міс та Містер технікуму», і ми перемогли/

Останні кілька місяців, розповідають учасники, для них промайнули у круговерті репетицій, постановок номерів, вигадування образу пари тощо.

/Людмила Бикова, учасниця конкурсу «Пара - BEST»
Готувалися дуже тяжко. Це стільки емоцій, стільки нервів і часу на це витратили. Але ми підготувалися і надіємося, що все буде добре/

Цього року вже втретє під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая у нашому місті влаштовують подібний конкурс. Але якщо раніше «Пару - BEST» обирали у лютому, до Дня всіх закоханих, нині його проведення пов'язали із весною – порою року, коли оживає природа, народжуються почуття, розквітають краса і таланти.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови
Звичайно, що метою даного конкурсу є виявлення талановитих студентів і їхня підтримка, дати можливість їм розкритися, розкритися на сцені, а це можливість і спілкування з іншими парами, які брали участь у цьому заході/

За всіма виступами конкурсантів уважно слідкували члени журі. На їхню думку, у парі-переможниці обов'язково має бути внутрішня чарівність та гармонійна взаємодія між хлопцем і дівчиною.

/Олександр Комендантов, член журі конкурсу «Пара - BEST»
Якщо конкурс пар, то найцінніше у парі – це гармонія. Тому що кожен окремо може бути цікавим, індивідуальним, але найголовніше, як вони взаємодіють у житті, а точніше зараз на сцені/

У підсумку конкурсу кожна із пар-учасниць отримала перемогу у своїй номінації. А головний титул Містер та Міс «Пара - BEST - 2015» завоювали студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва Людмила Бикова та Денис Супрун.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію