Сьогодні на КАТП-1628 відбулося засідання комітету з конкурсних торгів

Сьогодні на комунальному автотранспортному підприємстві 1628 відбулося засідання комітету з конкурсних торгів. Мова йшла про придбання пів тисячі контейнерів для сміття у Полтаві. Бажаючих взяти участь у тендері троє: це підприємства, зареєстровані у Луцьку, Житомирі та Києві. У кожного – своя цінова пропозиція. Щоб проконтролювати прозорість процедури, у засіданні взяв участь депутат міської ради Олександр Шамота.

У Полтаві планують придбати 500 контейнерів для сміття місткістю 1100 літрів, нині тривають тендерні процедури. На засіданні комітету з конкурсних торгів, яке відбулося на території та за участю працівників КАТП-1628, розкривали пропозиції. Їх було три, перша – від Луцького товариства «Укрресурс».

/Тетяна Кадирова, секретар з конкурсних торгів
Вартість пропозиції – 3 млн. 393 тис. грн. ціна за одиницю товару – 6 786 грн/

Були серед учасників тендеру і житомирське товариство «Екопласт», цінова пропозиція якого – 3 млн. 640 тис.грн. (ціна за одиницю товару – 7 280 грн.) та ТОВ «МІРА ЛТД» із Києва. Останнє пропонує 3 млн. 724 тис. 500 грн., контейнер у них коштує 7 449 грн. Депутат міської ради Олександр Шамота, який був присутній на засіданні комітету з конкурсних торгів, переконаний: потрібно перевірити усі підприємства, які подали документи, а особливо те, яке пропонує найменшу ціну.

/Лайф
О.Шамота: - А перелік документів ви коли будете перевіряти на вірність?
Д.Третяков: - Ми окремо збираємось і всі документи вивчаємо.
Т.Кадирова: - А потім дивимося, чи всі відповідають нормам.
О.Шамота: - Це ви протягом місяця даєте відповідь?
Д.Третяков: - По закону - 20 робочих днів/

За словами Олександра Шамоти, він забажав стати свідком роботи комітету з конкурсних торгів не просто так. За його словами, комісія порушила статтю 27 Закону «Про державні закупівлі», адже під час засідання не перевірила всі необхідні документи, а це підстава, щоб відмовити претенденту, який пропонує найнижчу ціну.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Вже, як ми пам'ятаємо, одна кримінальна справа по даному підприємству є щодо незаконності закупівель тендерною комісією, тому ми вирішили контролювати подальші тендери даного підприємства. Ми будемо прискіпливо ставитись до всіх тендерів, які відбуваються в місті, і безпосередньо до тендерів, які стосуються доріг/

У міській раді запевняють: жодної кримінальної справи, пов'язаної із закупівлями, відносно КАТП порушено не було. У народного депутата Сергія Капліна – своя думка з цього приводу.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Хочу подякувати громадськості Полтави, громадським активістам, окремим депутатам МР за те, що ми разом із журналістами почали вскривати гнійні нариви на тілі адміністрації міста, які дають зараз доходи. Протягом останніх кількох років відбувалась ганебна крадіжка всього народного, державного у Полтаві/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію