У четвер має відбутись чергова сесія Полтавської обласної ради

У четвер має відбутись чергова сесія Полтавської обласної ради. Продовжують до неї готуватись депутати. На черзі – засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу. Тут розглядали активність роботи підприємств даної галузі.

Близько 50 тисяч полтавців, які працюють у нафтогазовій сфері області, потерпають від зниження темпів роботи своїх підприємств. Про це говорять в обласній раді і звертають увагу на те, що для регіону, де знаходиться багато потужних виробництв, це – відчутні зміни.

/Олександр Залужний, голова постійної комісії обласної ради з питань ПЕК
На сьогоднішній день в зв'язку зі збільшенням податкового навантаження на ці підприємства, їх активність як промислових підприємств значно зменшується/

З цього приводу члени комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу підготували та подали на розгляд сесії звернення до Президента України та Кабінету Міністрів. У ньому – прохання звернути увагу на дану проблему та сприяти її вирішенню.
Розглядали під час зібрання і виконання договорів про соціально-економічну участь підприємств у розвитку територій, де вони ведуть видобуток корисних копалин в Полтавській області.

/Олександр Залужний, голова постійної комісії обласної ради з питань ПЕК
У нас найбільша була проблема з підприємствами спільної діяльності – державними – Газвидобування. Фактично вони не приймають ніякої участі в соціально-економічному розвитку територій. Взагалі протягом минулого року додатково в бюджети різних рівнів, до сільських, селищних, міських громад, надійшло близько 10 мільйонів коштів/

Кошти ж, що надійшли минулого року на розвиток територій, за словами чиновників, перевищують дане податкове зобов'язання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію