Полтавці дружно виходять на суботники

Полтавці дружно виходять на суботники. Працюють не лише на своїх подвір'ях, а й на природі, ліквідовуючи наслідки попередніх відпочинків. Понад сто співробітників компанії «Надєжда», наприклад, прибрали територію бази «Мыс Доброй Надежды», що у 20-ти кілометрах від Полтави.

Височезні сосни на березі річки Ворскла та чисте повітря, насичене ароматом хвої – в таких умовах працювали учасники суботника – співробітники компанії «Надєжда». Двічі на рік вони прибирають територію бази відпочинку «Мыс Доброй Надежды», яка є структурною складовою підприємства. Мальовничі краєвиди та затишні котеджі приваблюють не лише відпочивальників, влітку тут зустрічаються КВНівці, тренуються вихованці ДЮСШ. База знаходиться на перехресті туристичних маршрутів, неподалік – центр гончарства – Опішне, «Поле Полтавської битви», гоголівські місця.

/Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ТОВ «Надєжда - Рітейл»
У зв'язку із ситуацією, яка склалася, зараз поїхати на Чорне чи Азовське море немає можливості. А поїхати за кордон – це теж дороге задоволення, бо залежить від курсу долара. Тож ми орієнтуємось на те, що тут буде місце відпочинку всіх полтавців, тим більше, є що подивитись, куди звозити на екскурсію/

Щовесни напередодні відкриття сезону відпочинку співробітники компанії прибирають «Мыс Доброй Надежды», працювали тут і минулої суботи.

/Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ТОВ «Надєжда - Рітейл»
На початку року ми плануємо на увесь рік заходи, росписується все: літо, вихідні, свята, а також – суботники. Ми не знали, що у місті теж будуть якісь заходи, присвячені прибиранню, для нас це звичайна справа/

Лише територією бази відпочинку під час прибирання не обмежуються, збирають сміття і поза її межами на відстані щонайменше 5-ти км.

/Олексій Марущак, співробітник ТОВ «Надєжда - Рітейл»
Виходить далі бригада, щоб прибрати прилеглу територію у напрямку Слинькового Яру. Ми прибираємо гілля, а ще люди викидають елементи сантехніки, порожні пляшки/

Працювати на «Мысе Доброй Надежды», говорять учасники суботнику, – суцільне задоволення, свіже повітня покращує самопочуття.

/Олександр Макаров, співробітник ТОВ «Надєжда-Рітейл»
Gощастило з погодою – це по-перше, гарний колектив – це по-друге. А по-третє – у місті немає того повітря, яке насичене фітонцидами сосновими/

/Тамара Лізуненко, співробітник ТОВ «Надєжда - Рітейл»
І працюємо, і відпочиваємо, об'єднуємось, пізнаємо більше один одного/

Тут, на базі відпочинку, вже восени колектив «Надєжди» збереться на суботник знову. Нині ж, після кількагодинної роботи, цей оазис природи готовий до прийому гостей. Компанія утримує в чистоті всі свої об'єкти, пам'ятаючи про те, що ресурси природи не безкінечні, тому важливо не лише брати, а й віддавати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію