Активісти Полтавщини вимагають відставки прокурора області

Активісти Полтавщини вимагають відставки прокурора області. На пікеті під стінами будівлі обласної прокуратури побували навіть представники Київської області. Вони вважають, що Ян Стрелюк не вправі обіймати займану посаду. Чому – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

Під стінами прокуратури Полтавщини збирається люд. Мешканці з усієї області вийшли, аби сказати «Ні» головному прокурору Яну Cтрелюку. Всі бажають його відстронення від займаної посади, та кожен – з своїх причин.

/Юрій Лебідь, громадський представник інтересів ошуканих вкладників кредитних спілок
Коли він тільки приїхав в Полтаву, він обіцяв документи направити в суд, але під різними надуманими причинами, займаючись брехнею, документи направили на експертизу, в якій не було ніякої необхідності, так як люди у мене (всі 200 осіб) – всі виграли суди першої інстанції/

За 6 років досудового розслідування з числа ошуканих вкладників кредитних спілок померло 30 осіб. Загальні збитки від махінацій складають близько 120 мільйонів гривень.

/Юрій Лебідь, громадський представник інтересів ошуканих вкладників кредитних спілок
Неодноразово висвітлювало телебачення – 8 разів, 9 статей було в Полтаві, а вони вухом не ведуть, пальцем не шевелять ні на статті, ні на ток-шоу, ні на документи – от такі відписки йдуть брехливі. Подивіться, яка пачка/

До полтавців долучилася і київська громада. У правозахисника Євгена Храброва на сьогодні знаходиться 3 справи, до яких, на його думку, причетний Ян Стрелюк.

/Євген Храбров, правозахисник
Я трохи знаю про попередню діяльність прокурора Стрелюка Яна Володимировича. І вважаю, що від таких прокурорів необхідно негайно звільняти органи нагляду та контролю, тому що сприяння злочинній діяльності, можлива навіть організація злочинної діяльності – це все на його руках/

Пікетувальники вимагали, аби прокурор області вийшов до людей.

/ІНТЕРШУМ
Прокурора до громади!!!/

Та врешті-решт незадоволені на пікеті так нікого і не побачили. Хоча про зустріч прокурор області був повідомлений ще 10 днів тому.

/Олександр Лещенко, голова ГО «Громадський Майдан Полтавщини»
Якщо у нього там термінова нарада – можна було б попередити людей. Це зустріч не спонтанна, це зустріч за домовленістю. Але ніхто нікому не подзвонив, не попередив. Тому це показує відношення. Якщо до нас так – то і ми будемо просити Генерального прокурора, щоб дали людину, яка не боїться вийти до громади, яка не боїться дослухатися громади. Таку людину ми і хочемо/

Активісти про всяк випадок, говорять, були готові до такого розвитку подій. Саме тому вони підготували депутатський запит до заступника Генерального прокурора України.

/Оксана Піддубна, депутат Автозаводської районної ради м.Кременчука
Ми підготували звернення на заступника Генерального прокурора, пана Сакварелідзе щодо запропонованих кадрових змін у прокуратурі.
Якщо прокурор області не може розібратися з основними питаннями, з можливими мільйонними крадіжками наших чиновників, то скажіть, будь ласка, як він займає цю посаду/

Такий запит розглядається упродовж 10 днів. За прокуратурою Полтавської області ми залишаємо право висловити думку щодо ситуації, що склалася. Продовження цієї історії дивіться у наступних випусках «Новин» на нашому телеканалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію