Найголовніша проблема журналістики регіонів – її недооціненість

«Найголовніша проблема журналістики регіонів – її недооціненість, разом з тим столичні і регіональні ЗМІ мають спільні проблеми, одна з яких – тиск з боку влади та бізнесу». Так вважає журналіст і телеведучий Андрій Куликов, який днями побував у Полтаві та поспілкувався зі своїми колегами.

Більшість телеглядачів знає Андрія Куликова завдяки політичному ток-шоу «Свобода слова». З полтавськими колегами телеведучий говорив про професійні стандарти журналітики під час війни. Через цензуру, говорить, люди отримують спотворену картину дійсності, що не припустимо. За його словами, нині журналісти працюють у нездоровому середовищі, де надається перевага телебаченню, недооцінюється радіо і є великі проблеми із друкованими ЗМІ.

/Андрій Куликов, журналіст, телеведучий
Те, що вам недоплачують, недостатньо вас поважають, це не ваша провина, а наслідок загальної нездорової обстановки у нашій галузі, це по-перше. А по-друге – в спробі підірвати журналістику як гільдію, перебільшення значення соціальних мереж і громадської журналістики/

Довіряти ЗМІ, говорить Андрій Куликов, можна тоді, коли зміст тексту відповідає змісту заголовка. Щоправда, навіть за цих обставин, зізнається, не можна вірити нікому на 100%. На його думку, журналісти повинні бувати в інших регіонах, щоб проаналізувати проблему з усіх боків і відтворити цілісну картину.

/Андрій Куликов, журналіст, телеведучий
Постійно знаходячись в Києві, часто не розумієш, або забуваєш, що не Києвом обмежується наша країна. В Києві ти формуєш собі уявний світ/

Журналістам, які не були у зоні АТО, Андрій Куликов радить не висловлювати роздумів з даної теми у своїх матеріалах. Наша суб'єктивність може тільки нашкодити, зауважив телеведучий.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію