Понад півтори сотні школярів взяли участь в обласному конкурсі-огляді екологічних бригад

Понад півтори сотні школярів взяли участь в обласному конкурсі-огляді екологічних бригад. Сьогодні 16 навчальних закладів Полтавщини змагалися за звання кращого колективу екологічної просвіти. Тематика цьогорічного конкурсу – «Збереження водних ресурсів».

Першою командою, яка відкривала 23-ій конкурс-огляд екологічних агітбригад, став колектив з Миргороду. Вже не вперше «Джерело» бере участь у подібних змаганнях.

/ІНТЕРШУМ
Девіз команди/

Участь у змаганнях взяло 16 команд – 7 агітбригад та 9 екологічних театрів. Всі вони – переможці зональних конкурсів-оглядів. Під час вибору кращих, говорять члени журі, будуть керуватися актуальністю порушених екологічних проблем.

/Наталія Смоляр, кандидат біологічних наук
Ми будемо звертати увагу на те, як діти можуть їх застосовувати для вирішення регіональних екологічних проблем, бо побутує думка, що я сам їх не зможу вирішити/

Така просвітницька робота, розповідає директор обласного еколого-натуралістичного центру Віталій Бедніна, дає свої позитивні результати.

/Віталій Бедніна, директор Полт.обл.еколого-натуралістичного центру
Діти працюють зі своїми батьками, зі своїми родичами, сестрами, братами. І на сьогодні видно, що самі батьки почали менше смітити/

Полтавські команди завжди гідно представляють себе на Всеукраїнському рівні. Один з постійних фаворитів – команда з Комсомольська.

/ІНТЕРШУМ
Представлення команди/

Саме вони і здобули перемогу у цьогорічному обласному конкурсі. І в травні на Волині позмагаються за звання кращих екологів України. Як команда агітбригад, так і команда екологічних театрів тепер представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському рівні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію