Поїздка до Львова – за звання кращого читача року

Поїздка до Львова – за звання кращого читача року. В обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного перевірили на обізнаність із творами та авторами, які не входять до шкільної програми. Що читають сучасні діти – дізнавалися Олена Ляшенко та Іван Козаченко. 

/інтершум
Запрошую вас до бібліотечної країни чудес Полтавщини, яка мандрує всією Україною.../

Конкурс на кращого читача Полтавщини проходить у дитячій обласній бібліотеці імені Панаса Мирного щороку. Це другий його етап, а діти, які в кадрі, – переможці районних змагань серед читачів. Захід стилізували під казку «Аліса у країні чудес» Льюіса Керрола, і пані Лариса Митрофанова – уже не директор бібліотеки, а королева.

/Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.Панаса Мирного
Нам потрібно обрати від 6 і 7 класу по одному переможцю, вони нас будуть представляти як найкращі читачі нашої області на форумі видавців у Львові/

Сашкові – 13 років, він – кращий читач у Пирятині. Каже: читає із року і 9 місяців. До Полтави приїхав із щоденником читача – за нього комісія додає бали.

/Я виділив улюблені книжки, які я за 7 років прочитав. Це тільки те, що сподобалося найбільше/

Завдання конкурсу – на знання літератури та авторів, які не входять до шкільної програми. Під силу тільки справжнім книголюбам. Кращими читачами-2015 стали полтавка Марія Очіченко та Єлизавета Головянко із Миргородського району.
У яскравих палітурках, від сучасних та тих, що полюбилися давно авторів, є багато новинок. Книжки із обласної дитячої бібліотеки доступні полтавським читачам, і тільки в умовах читального залу – дітям із області.

/Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.Панаса Мирного
Хотілося б, щоб їх було більше, видавалося більше. Щоб вони були доступніші для наших дітей, тому що якщо ми – обласна бібліотека, ми їх маємо, звичайно, а на районі, по селах такої літератури не вистачає/

/Олена Ляшенко, журналіст
Всеволода Нестайка називають найулюбленішим автором і бібліотекарі, і школярі. Ним зачитуються діти молодшого та середнього шкільного віку/

/Я читав його з першого по шостий клас, він більш дитячий, ну і для дорослих/

Сашко, з яким ми познайомилися, знає чи не всі твори Нестайка. Так само, як і Жуля Верна та Йона Колфера. Хай не всі ці діти поїдуть до Львова як кращі читачі Полтавщини, вони вигідно вирізняються серед своїх однолітків, які засиджуються перед комп'ютером. Із зв'язним мовленням, грамотним письмом та із уявою у них все гаразд. Читання цьому сприяє, кажуть спеціалісти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію