В Полтавській обласній філармонії відбувся вечір поезії, присвячений 85-річчю письменниці Ліни Костенко

В Полтавській обласній філармонії відбувся вечір поезії «Серцем вистраждане слово», присвячений 85-річчю письменниці Ліни Костенко. Упродовж години лауреати Всеукраїнських літературних конкурсів читали вірші Ліни Василівни, як добре знані, так і мало відомі широкому загалу.  


/Катерина Юрченко, лауреат Всеукраїнського конкурсу ім.А.Сови
Людина від спокійного життя
жиріє серцем і втрачає талію.

Спасибі й вам, що ви не м’якуші.
Дрібнота буть не годна ворогами.
Якщо я маю біцепси душі —
то в результаті сутичок із вами.

Отож хвала вам!
Бережіть снагу.
І чемно попередить вас дозвольте:
якщо мене ви й зігнете в дугу,
то ця дуга, напевно, буде вольтова/

Упродовж години в обласній філармонії читали вірші Ліни Костенко. Вечір поезії – складова частина циклу «Патріоти України». До цього у Полтаві відбулися аналогічні зустрічі, присвячені Василю Симоненку та Лесі Українці. Цього разу, говорять організатори, слухачів прийшло не багато. Більшість, припускають, просто не знали про захід, адже творчість Ліни Василівни нікого не залишає байдужим.

/Світлана Кравченко, художній керівник Полтавської обласної філармонії
Я її люблю за прямоту, вона така відверта, говорить все, що думає!/

/Тетяна Ваценко, прийшла на вечір поезії Л.Костенко
Ліна Костенко для мене – знакова постать. Вона – символ українського духу. Характер у неї інколи не зовсім жіночий, мені б хотілось бути схожою на неї. Її творчість надихає, не можливо залишатись байдужим/

19 березня Ліні Костенко виповнилось 85-ть, вечором поезії полтавці виказали шану письменниці, яку знають і люблять не одне десятиліття. Шкода, говорять, що немає можливості поспілкуватись із Ліною Василівною особисто, але послухати її поезію – теж задоволення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію