Як і будь-яка сесія міської ради, нинішня теж не пройшла без гучних суперечок та звинувачень

Якби не представники громадськості та депутат міської ради Олександр Шамота, які постійно вносили пропозиції та зауваження до порядку денного, усі питання на 49-й сесії шостого скликання скоріш за все приймали б одноголосно, не вдаючись до суперечок та дискусій. Але не судилося: понад 2 години у сесійній залі не було спокою. Чому? – Дивіться далі.

 Не приймати злочинних рішень на сесії закликав своїх колег депутат міської ради Олександр Шамота. Зокрема, вимагав не голосувати за внесення змін до «Програми приватизації об'єктів, що належать до комунальної власності».

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Дерибан комунального майна через програму приватизації не припустимий, я прошу ЗМІ обов'язково відзняти процес голосування і, Олександре Федоровичу, я прошу, щоб голосування за даним рішенням було поіменним/

Олександр Шамота вважає, що міський голова дає на викуп майно громади, у тому числі – громадській організації, однією з керівників якої є секретар міськради Оксана Деркач. Мер назвав звинувачення депутата безпідставними.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Шановні депутати, це не приватизація, це викуп за ринковою ціною, не підміняйте поняття. Ніхто нікому нічого дарувати не буде/

За дане питання за підрахунком лічильної комісії проголосував 31 депутат, щоправда, Олександр Шамота нарахував лише 25 голосів. Не менше суперечок викликало питання «Про встановлення розміру пайової участі у розвиток інфраструктури міста». Згідно із законодавством, міська рада визначає розмір пайової участі від 0 до 4% від вартості об'єкту будівництва. Депутат Шамота вважає, що відсоток має бути максимальним, а не 0,05%, як пропонувалося, щоб догодити забудовникам.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Нам розповідають всі заступники міського голови: «Пайова участь – 2 млн.грн., а вклали вони 6 або 8 млн.» Давайте будемо відвертими: не бачу жодного забудовника-благодійника! Якщо є 4%, то повинно бути 4%, а коли ми встановлюємо 0,05%, то у будь-якої нормальної людини виникне запитання: «А чому так?»/

На сесії таки встановили розмір пайової участі забудовникам – 0,05%. За даними лічильної комісії, за це проголосувало 26 депутатів, Олександр Шамота запевняє, що 23.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Як і очікувалось, Полтавська міська зрада, по-іншому я цього не можу назвати, підтримала всі тіньові схеми, запропоновані міським головою. Замість того, щоб отримати 10 млн.грн. і спрямувати їх на розвиток міста, ми подарували ці 10 млн. забудовникам/

Це корупційна схема, говорить Шамота. Натомість Олександр Мамай переконує: «Несе персональну, моральну, а якщо знадобиться, то й кримінальну відповідальність за свої дії та слова».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію