«Полтававодоканал» закопав у землю близько 200 тисяч гривень

«Полтававодоканал» закопав у землю близько 200 тисяч гривень. Така орієнтовна вартість нових засувок, які підприємство встановило на одному з вузлів водогону Полтави. Комунальники розпочали ремонт комунікацій на перехресті вулиць Красіна та Грушевського. Як це відбувається та коли планують завершити – дивіться далі.

Ось ця ділянка водогону обслуговує жителів мікрорайону Алмазний, Сади 1, Сади 2. Більше 50 років тут не проводився ремонт комунікацій, відтак термін експлуатації водогону давно вичерпався.

/Василь Забишний, головний фахівець з водопостачання КП «Полтававодоканал»
Ці водогони вже відпрацювали свій термін. Ми й далі їх експлуатуємо, запірна арматура вже повністю прийшла в несправність/

Щоб виправити цю ситуацію, комунальне підприємство «Полтававодоканал» готувалося завчасно. Фахівці півроку працювали над цим вузлом на перехресті вулиць Красіна та Грушевського.

/Василь Забишний, головний фахівець з водопостачання КП «Полтававодоканал»
З моменту закупки запірної арматури ми підготували обхідні трубопроводи, інші засувки робили. Поки дійшли до самого крупного вузла. Ми ж готуємося ще до зими. Подальша експлуатація буде надійна, без питань, без нічого/

Щоб водогін функціонував в нормальному режимі, необхідно замінити 4 засувки. Вартість кожної – близько 50 тисяч гривень. Загальна сума – в межах 200 тисяч. Василь Забушний говорить: підприємство власними силами знайшло ці кошти і тепер реалізовує даний проект. Для місцевих жителів, наголошують комунальники, це не викличе жодних незручностей, окрім мешканців вулиць Красіна, Ціолковського, Грушевського, 23 вересня. Вже за 2 доби «водоканалівці» обіцяють завершити ремонт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію