У Полтаві вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків

У Полтаві вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання своїх службових обов'язків. Поминальний молебень відбувся у капличці Меморіального комплексу захисникам правопорядку Полтавщини. Участь у ньому взяли колеги, рідні та близькі загиблих правоохоронців.

На дев'ятий день після Воскресіння Христового, за всіма канонами української православної церкви, полтавці пом'янули правоохоронців, які віддали своє життя за мир та спокій на українській землі.

/о.Володимир
Свята православна церква вшановує день поминання всіх спочилих, тобто заснувших. Чому заснувших, тому що віра православна говорить нам про те, що життя після смерті не закінчується. Душа продовжує існувати і перебувати у вічності/

Цього дня до каплички прийшли родичі загиблих міліціонерів, їхні друзі та колеги.

/о.Володимир
Сьогодні ми і вшановуємо цей день, і молимося за них, проводимо відповідну службу, а також ми молимося не тільки за самих працівників міліції, а за їхніх рідних, близьких, всіх спочилих православних християн/

До слова, у капличці поблизу обласного управління міліції за узгодженим графіком (зокрема, на великі церковні і державні свята) продовжують звершуватися спільні служби Православної і греко-католицької церкви, в яких можуть взяти участь усі охочі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію