В ОДА говорили про стратегію розвитку Полтавської області на 2015-17 рр.

Про стратегію розвитку Полтавської області на 2015-17 роки говорили в обласній державній адміністрації. Цей документ, зазначалося, – не просто набір цілей, а конкретні проекти, на які передбачені кошти. Щоб плани не залишилися лише на папері, під час розробки стратегії відштовхувались від наявних фінансових ресурсів.

Стратегію розвитку Полтавської області затвердили на сесії обласної ради у січні цього року. Це детальний план дій, підкріплений фінансуванням.

/Юрій Третяк, заступник керівника групи експертів проекту ЄС «ППРРУ»
Кожна країна світу, яка говорить про розвиток регіонального рівня, перше, з чого починається розмова, – це розробка планувальних документів/

Майже від усіх районів області надійшли проекти, кращі з яких будуть реалізовані до 2020-го року. Це, як зазначалося на спільному засіданні керівного комітету та робочої групи з розробки стратегії, допоможе громадам вирішити свої проблеми та стати центрами надання послуг.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської ОДА
Як раніше було? Всі гроші потрібно було захищати в Києві, наприклад, щоб зробити водогін в селі Веприк. Це не правильно, ми хочемо це змінити/

До плану реалізації стратегії увійшло 69 ідей проектів, більшість з яких стосуються розвитку виробничого сектору, зміцнення малого і середнього бізнесу, туристичного потенціалу регіону та продовження тривалості активного періоду життя.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Сьогодні як ніколи потрібно підтягувати молодь, вкладати кошти в їх навчання, сприяти, щоб вони йшли в бізнес і владу. Оце був би, вважаю, найкращий проект, тоді б ми змінили країну. Якщо владу не змінити на третину, нічого не зміниться, бо вона діє за старими корупційними схемами. Нові вкраплення просто з'їдаються системою, яка вже сформована/

Стратегія, наголошували на засіданні, – це не просто набір цілей, це детальний план дій, підкріплений фінансуванням, який допомогли розробити експерти Євросоюзу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію