Діти з Полтавщини безкоштовно поїдуть до Італії

З Євросоюзу до обласного центру вже приїхали громадські діячі. Вони будуть сприяти оздоровленню дітей в Італії. В першу чергу це стосується тих, хто відчув на собі наслідки Чорнобильської катастрофи. Сьогодні відбулася зустріч голови обласної ради Петра Ворони з представниками італійської делегації, які вже не одне десятиліття приймають у себе полтавських дітей.

Вже 20 років поспіль громадськість Італії сприяє тому, аби дітей-чорнобильців оздоровлювали на березі Середземного моря. Полтавці їздять в місто Сестрі Леванте. На телефоні показують фото, де влітку будуть проживати гості з Полтавщини.

/Бруно Канепа, керівник делегації з Італії
Ці діти будуть жити, як наші діти, бо житимуть в наших сім'ях. Щодня вони будуть проводити в своїй групі. Вони будуть при літньому таборі там/

А ще вони будуть всі разом ходити на море та екскурсії, а ввечері повертатимуться у сім'ї, де зупинилися. Голова обласної ради Петро Ворона з посмішкою зустрічає іноземних гостей.

Всього за період співпраці з італійцями оздоровилося 535 дітей з Полтавщини.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Справжні друзі проявляються в біді, і коли відбулося чорнобильське лихо, і ви, наші італійські друзі, підставили плече. Це лихо, воно об'єднує, і ми дуже вдячні, що понад 500 дітей пройшло оздоровлення/

Цього року до Італії поїдуть не лише діти чорнобильців, але й інших вразливих категорій.

/Віктор Шкурпела, голова Полтавської обласної організації «Союз Чорнобиль України»
За пропозицією Міністерства неповнолітніх дітей Італії, ми включимо в склад групи дітей, батьки яких загинули в АТО, і діти, які переселилися до нас із зони військових подій/

Італійці таку ініціативу підтримують. Говорять: розуміють складність нинішньої ситуації в Україні. Насамкінець зустрічі – обмін подарунками.

Цього року на відпочинок до Італії поїде 20 дітей. Для їх сімей подорож буде безкоштовною. Всі фінансові питання беруть на себе італійці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію