Полтавці мають змогу побачити «Дух Фауста»

Полтавці мають змогу побачити «Дух Фауста». Виставка з однойменною назвою відкрилася у Художньому салоні. Автор робіт, художник Олег Мінгальов, презентував декілька серій своїх робіт. Основна тема виставки – наративізм. Що це таке – розкажуть наші кореспонденти.

Пані Людмила прийшла на відкриття виставки Олега Мінгальова. Жінка говорить: з творчістю художника знайома давно.

/Людмила Саприкіна, відвідувачка виставки
Я знаю його роботи в приватних збірках. Я знаю його сімейні та дружні зв'язки. І в мене вдома він був з візитом на обіді/

Червоною ниткою через всю виставку Олега Мінгальова проходить поняття «наративізму». Художник пояснює: нині цей рух у світовій науці стає дедалі популярнішим.

/Олег Мінгальов, автор виставки
Вчені вже не намагаються зараз стверджувати, що є одна істина. Істин може бути багато з точки зору інтерпретацій великого знання, яке людині не доступно/

Художник не мислить кількістю картин, він мислить серіями, розповідає Олег Мінгальов. На цій виставці представлені навіть декілька серій, які експонувалися в Художньому салоні 40 років тому.
Нинішня виставка має назву «Дух Фауста», оскільки кожен митець має бути свого роду експериментатором та новатором.

/Олег Мінгальов, автор виставки
Ну от художник, чому і «Дух Фауста», він так само, як і вчений, є експериментатором і першовідкривачем. Якщо він таким не є, він – не художник з моєї точки зору/

Перед відкриттям виставки митець роздає каталоги з особистим автографом. Людмила Саприкіна просить художника підписати не лише для себе, а й для київських друзів.

Роботи Олега Мінгальова експонувалися не лише в Україні, а й за кордоном – у приватних галереях Франції, Голандії, Німеччини, Англії, Росії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію