ДАІ Полтави зобов'язала міську владу та комунальників відремонтувати дороги міста

Державтоінспекція Полтави вкотре зобов'язала міську владу та комунальні служби відремонтувати дороги міста. Інспектори ДАІ разом з представниками «Шляхово-експлуатаційної дільниці» провели обстеження найпроблемніших ділянок проїзної частини. Про результати роботи – у нашому наступному сюжеті.

Щовесни комунальники спільно з Державтоінспекцією проводять обстеження полтавських шляхів, під час яких виявляють аварійно-небезпечні ділянки, вибоїни та просідання проїзної частини. Комунальники мають у 10-денний термін усунути найбільш глибокі ями, поянює старший виконроб «ШЕДу».

/Олександр Корнієнко, старший виконроб КП «ПМ ШЕД»
До того, як почне працювати асфальто-бетонний завод, ми виконуємо роботи старим відфрезованим матеріалом, розігріваємо його і укладаємо в ямки/

Під час цьогорічного обстеження ДАІшики склали 5 вимог на комунальні підприємства міста – «ШЕД», «Водоканал», «Теплоенерго», «Полтавагаз». Ось це ділянка на Майдані Незалежності, яку ремонтував «Полтававодоканал», демонструють інспектори ДАІ. Проїзна частина тут скоротилася більше, ніж на один метр.

/Олександр Клименко, інспектор з профілактичної роботи ДАІ м.Полтава
На основі цих обстежень працівниками ДАІ складаються відповідні акти про недоліки, на основі цих актів видаються вимоги комунальним службам міста Полтава/

Досить часто, розповідають в ДАІ, до них звертаються люди зі скаргами на вибоїни у дворах багатоповерхівок. Але за їх ремонт має відповідати ЖЕО-2 чи ОСББ.

/Олександр Клименко, інспектор з профілактичної роботи ДАІ м.Полтава
Державтоінспекція, вона не має компетенції щодо обстеження цих ділянок, так як це належить до компетенції комунальних служб, ЖЕКу, оскільки дані дворові проїзди знаходяться за червоною лінією забудови, і до компетенції ДАІ не відносяться/

Цієї весни вже із 500 кілометрів доріг Полтави вже обстежено близько 300. За результатами роботи складено 8 актів та 5 адміністративних протоколів за неналежне утримання проїзної частини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію