У Полтаві побував відомий український письменник Кузько Кузякін

У Полтаві побував відомий український письменник Кузько Кузякін. До нашого міста він привіз одну зі своїх останніх дитячих книжок «Зубасті задачки». Присутнім на зустрічі із її автором довелося добряче помізкувати над завданнями та головоломками від хвацького Пірата. Чому Кузько Кузякін вирішив створити нестандартну книгу для дітей, він розповів в ексклюзивному інтерв'ю нашим кореспондентам.

Вперше у Полтаві зі своєю книгою – український дитячий письменник Кузько Кузякін. Співробітникам четвертої бібліотеки запросити його до себе в гості запропонувала одна львівська поетеса.

/Галина Панюта, зав. бібліотекою-філіалом для дорослих №4
Коли на сайт зайшли, подивилися його книгу «Зубасті задачки». Це якраз було те, що потрібно п'ятикласникам, четверокласникам/

Молодий, амбітний, з нестандартним поглядом на літературу автор називає себе в першу чергу художником-ілюстратором та редактором. Говорить: особливо свої мистецькі здібності вдалося виявити, працюючи над «Зубастими задачками». Зазвичай на презентації цієї книги у різних містах Кузько Кузякін приходить в образі Пірата. Цей герой веде маленьких читачів сторінками книги. Ілюстрації у ній – підказки до розв'язання завдань.

/Кузько Кузякін, автор книги «Зубасті задачки»
Насправді це не задачки, це завдання на логіку. Вони досить прості, якщо здогадатися логіку, яка там закладена. У кожній задачці – своя логіка. Там треба знати лише правила додавання, віднімання, табличку множення – більше нічого не треба знати, щоб розгадати/

У цій книзі знайшлося місце для 150 різнорівневих завдань. На зустрічі із письменником дати відповіді на деякі з них намагалися і діти, і дорослі. Не всім логічні задачки піддавалися з першого разу. У цьому і полягав задум автора – давати розминку для дитячого мозку оригінальними завданнями.

/Кузько Кузякін, автор книги «Зубасті задачки»
Всі завдання, книжки з завданнями для дітей стандартні. Якісь лабіринти, знайди відмінності, порахуй, скільки того і того. І мені це було страшенно нудно. Я думав, як це діти всі мусять бути тиками правильними. Це все робити. Є ж діти, які талановиті, яким це не дуже цікаво, які хочуть більшого і можуть більшого/

Щоб сьогодні писати для дітей, на думку Кузька Кузякіна, потрібна щира цікавість автора до справи. Створювати книгу варто для реальної, тобто непосидючої, невгамовної малечі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію