В аграрній академії всіх охочих пригощали смачними варениками

У Полтавській державній аграрній академії завершився Тиждень навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Під час нього студенти та викладачі вищого навчального закладу демонстрували власні наукові здобутки, брали участь у дебатах, семінарах, а також розкривали свої творчі здібності й таланти. Підбивали підсумки Тижня інституту зі смачними варениками у сметані.

У 2008 році на базі Полтавської державної аграрної академії створили Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу. Він об'єднав два факультети економічного спрямування з понад 50-річною історією. Наприкінці тижня часи заснування Інституту, основні здобутки, людей, які присвятили своє життя економічній науці згадували за круглим столом викладачі та студенти вишу.

/Олександр Галич, директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу ПДАА
Ми запросили наших старших колег, які створили економічний факультет у далекому 1960 році на базі нашої академії. Деякі працюють до цього часу, які пам'ятають всі етапи розвитку факультету. Було досить цікаво з їхньої точки зору історію почути/

А закриття насиченого подіями тижня двох факультетів традиційно відбулося у цьому холі академії. Після нетривалої урочистої частини – пригощання для всіх. Кілька років поспіль підсумки тижня Навчально-наукового інституту підбивають, смакуючи вареники та галушки зі сметаною.

/Юлія Шевченко, Студентський декан факультету економіки та менеджменту ПДАА
Варенички куштували з м'ясом, картоплею, капустою. Все смачно. Було у нас дуже багато гостей/

Вареників та галушок у сметані в аграрній академії вистачило усім.

/Бліц
- Добрі вареники. Це галушки і варенички з м'ясною начинкою. У нас завжди їх готують дуже смачно/

Національна страва, українські запальні пісні, що лунали під час частування, налаштували усіх присутніх на патріотичну хвилю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію