Затримувати правопорушників у Полтаві працівникам міліції допомагають звичайні мешканці

Затримувати правопорушників у Полтаві працівникам міліції допомагають звичайні мешканці міста. Троє таких полтавців днями нагородили у Київському управлінні міліції почесними грамотами та подарунками. Що спонукало чоловіків проявити пильність – дивіться у наступному сюжеті.

Вони не пройшли повз тих, хто потребував допомоги, у потрібний час звернули увагу на підозрілих осіб, а сьогодні отримують заслужені нагороди. Сергій Чумак – один із тих полтавців, яким вдалося самотужки затримати правопорушників.

/Сергій Чумак, затримав крадія
Я йшов додому і побачив велосипедиста, який мене обігнав. Мені просто впало в око, що у нього на кермі був трос помітно перекушений. Я відповідно крикнув йому: «Стій!». Але він почав тікати. Мені нічого не залишалося, як побігти за ним. І за щасливим збігом обставин він впав, я підбіг і затримав його/

Ще один герой, якого нагородили цього дня, – Дмитро Курстуров. Разом зі своїми товаришами він затримав чоловіків, які вночі намагались викрасти пальне з автомобілів. А Станіслав Артамонов зовсім нещодавно, за словами 61-річної полтавки, став її «Янголом-охоронцем». Він випадково став свідком того, як зловмисник вирвав з рук жінки сумку. Хлопець без роздумів кинувся наздоганяти грабіжника, затримав його та передав працівникам міліції. Це, говорять правоохоронці, не перші випадки, коли звичайні громадяни допомагають стражам порядку.

/Сергій Махно, начальник Київського райвідділу міліції міста Полтави
Ми здійснюємо з громадськістю постійні патрулювання. Навіть за рахунок особистого часу працівники міліції також з небайдужими громадянами патрулюють вулиці по обслуговуванню місця території/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію