Центр міста заполонили писанки

Центр міста заполонили писанки. Із ними, великими і маленькими, оздобленими та прикрашеними у різних техніках, створили навіть справжні дерева. Святкові прикраси авторства полтавських дітей, батьків, вихователів та вчителів оцінювали на вулиці Жовтневій. Вчетверте у Полтаві нинішньої п'ятниці відбувся фестиваль «Великоднє дерево». 

Немалі писанки вихователі і діти 45 садка виставили на великодньому дворику. Творці не замовчують, що робили їх самі. Із паперу.

/Анна Трофименко, вихователь СНВК №45
Надувається повітряна кулька, зверху обклеюється папером – зазвичай це газета. Маленькими шматочками. Воно висихає, потім ще раз обклеюється папером, але білого кольору. Потім фарбується зверху, а далі надається такої форми. Ось, дивіться, це звичайна повітряна кулька, але її можна зробити такою гарною/

Такі яйця полтавцям сподобались.

/Анна Трофименко, вихователь СНВК №45
Ми вже дві речі продали. У нас тут був козак, але його немає, і корова. Заробили вже 100 гривень/

Декілька картин вдалося продати й представникам 6 гімназії. Кошти вони обіцяють передати на благодійність полтавським бійцям.

/Вікторія Зворун, учениця гімназії №6
У нас дуже оригінальний задум робіт та надзвичайно багато сил вкладено в них/

Ціле містечко з писанками та великодніми прикрасами у п'ятницю розстелилось просто по вулиці Жовтневій. Далі – ще цікавіше. Біля театру Гоголя – цілі дерева з писанками, які тут оцінюють у рамках конкурсу. Дехто підійшов до участі у ньому незвично.

/Ольга Гуляєва, практичний психолог СНВК №86
Сьогодні я в образі курки-мами. Ось мої курчатка, наше пасхальне дерево/

Спочатку у закладі готували проекти майбутньої композиції.

/Ольга Гуляєва, практичний психолог СНВК №86
Далі – діти, батьки, педагоги зносили вироби уже готові. Потім комісія з нашим керівництвом відбирала найкращі. І ось – ми маємо нашу красу/

До речі, саме ця композиція здобула гран-прі конкурсу. А 20 школа та 1 ліцей – перші місця. Подарунки переможцям – планшети та мікрофони.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Коли я запитував: хто це зробив? І мені вчителі говорили, що це зробили діти власними руками, я навіть не міг уявити, що діти таке можуть зробити. Коли я був маленькою дитиною у 3-5 класі, я такого зробити не міг. Діти сьогодні більш продуктивні, розумніші, вихованіші, ніж ми/

Просто неба для полтавців провели і майстер-класи.

/діти
- Я роблю декупаж. Клею на яйце серветку, і далі – клеєм.
- Я його розмальовую акриловою золотистою фарбою/

Міський дитячий фестиваль «Великодня писанка» у Полтаві відбувається четвертий рік. Нині його учасниками стали 43 заклади освіти і культури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію