В Аграрній академії визначили одну з найкрасивіших дівчат навчального закладу

В Аграрній академії визначили одну з найкрасивіших дівчат навчального закладу. Змагання провели між студентками факультету економіки та менеджменту і факультету обліку та фінансів. Як проходив конкурс та хто ж став переможницею – дивіться у наступному сюжеті.

Біля актового залу Полтавської державної аграрної академії – останні приготування. Дівчата відшліфовують дефіле, фарбують губи та поправляють костюми. Для Анни Володарської – це дебютний виступ.

/Анна Володарська
Перший раз беру, не дуже довго готувалася, не дуже страшно/

Інша ж учасниця, Катерина Окопна, вже не вперше бере участь у подібному конкурсі. Минулого року дівчині дали титул «Міс грація», відтак цього разу вона прагне більшого.

/Катерина Окопна, учасниця конкурсу
Працювала над помилками цілий рік. Не знаю, наскільки старанно, але намагалася/

Конкурс провели серед студенток навчально-наукового інституту економіки та бізнесу у структурі Аграрної академії. До складу інституту входить два факультети – економіки та менеджменту і обліку та фінансів.

/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА
Для нас цей захід є підтвердженням того, що в нас навчаються не тільки найрозумніші студенти, а й найгарніші дівчата, найталановитіші, які демонструють нам кожного дня на заняттях свою дотепність, свій розум/

Для членів журі, зазначають судді, дівоча краса – це не обов'язково ідеальна зовнішність.

/Катерина Бабіч, член журі
Тут немає того, що це має бути модельна зовнішність. Всі розуміють, що краса жіноча, вона далеко не в тому. Вона в ерудованості, чемності, в етикеті. Це не можна не побачити. Основне – це очі/

І очі, і голос, і інтелектуальні дані стали вирішальними для вибору «Міс навчально-наукового інституту економіки та бізнесу». Нею стала першокурсниця факультету обліку та фінансів Вікторія Панченко. Дівчина розповідає: перемогти у значній мірі вдалося завдяки підтримці друзів.

/Вікторія Панченко, переможниця конкурсу
В мене дуже багато друзів, вони мене підтримують, і костюм теж дали мені подружки, які прийшли за мене вболівати, які будуть мене підтримувати і будуть вболівати. Для мене український костюм – це сорочка, юбочка. Також червоні губи та рум'янець/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію