23 квітня має відбутися сесія міської ради

23 квітня має відбутися сесія міської ради. Нині ж на профільних комісіях розглядають питання, які винесуть на розгляд депутатів. Під час обговорення нерідко виникають суперечки, як-от сьогодні – на засіданні комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. З подробицями – наші кореспонденти.

Питання про ринки, які належать місту, стало «найгарячішим» на засіданні профільної комісії міської ради. 6-ть комунальних ринків, говорить депутат Олександр Шамота, вже передали приватним структурам, Полтаві від цього – жодної користі, адже гроші до бюджету не надходять. На черзі – ринок «Мотель», його долю досі вирішують у судах. Поки що об'єкт у комунальній власності, що буде далі – невідомо.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Перша інстанція пройдена, вона була програна міською радою і комунальним підприємством, зараз справа розглядається в 2-й інстанції – в апеляції. Вважаю, що громада повинна знати про справу, проте те, що міська влада на чолі з міським головою зливає цей ринок/

Така позиція, говорить Олександр Шамота, йому не зрозуміла, адже за речовий ринок «Центральний» у Полтаві боряться, чому тоді не хочуть зберегти іншого торговельного об'єкту? Отримати відповіді на це та інші питання депутат намагався у керівника комунального підприємства «Полтава-сервіс» Віктора Передерія.

/(Лайф)
О.Шамота:
- Ми одну земельну ділянку відвойовуємо, а іншу віддаємо.
Із залу (поза кадром):
- Так він говорить, що оскаржує.
О.Шамота:
- Питання в тому: як оскаржує!
В.Передерій:
- Ми й цю так само оскаржуємо.
О.Шамота:
- Я подивлюсь, як ви будете по Мотелю оскаржувати земельну ділянку/

Виникла суперечка і довкола питання про затвердження у новій редакції статутів міських комунальних підприємств. Їх засновником є міська рада, а отже, призначати керівників, говорить Олександр Шамота, повинна вона, а не міський голова одноосібно, як це відбувається нині. Через невиважену кадрову політику і виникають ситуації як на комунальному підприємстві «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» – наголошували на засіданні.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради

- Хто призначав директора?

Юрій Кропивка, заступник міського голови

- Міський голова. Але контракт з ним досі не підписаний, і не підпишуть, доки не знайдуть людини, яка просто наведе на підприємстві порядок/

Розглянули і питання про списання комунального майна, зокрема, комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс».

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Ми змогли зупинити списання автобусів КП «Полтаваелектроавтотранс», які міський голова де-юре хотів списати, а де-факто – продати і покласти гроші в кишеню. Я особисто виїхав на комунальне підприємство, подивився на ці автобуси і вважаю, що потрібно змінювати підходи до господарювання на комунальних підприємствах/

23 квітня має відбутися сесія міської ради, на якій вирішуватимуть питання, які нині розглядають на комісіях, тому важливо внести відповідні пропозиції та зауваження саме зараз, потім може бути запізно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію